Tarnowskie Góry rzucają poważne wyzwanie rowerzystom. Do zgarnięcia nagrody

Urząd Miasta zaprasza miłośników dwóch kółek do udziału w sportowych zmaganiach. Jeśli w czasie wakacji uda im się nabić wystarczająco dużo kilometrów (a limit jest naprawdę spory), otrzymają rowerowe akcesoria.

Tarnowskie gory rower

Tour de TG 2024

W naszym mieście nie brakuje osób spędzających wolny czas na rowerze. Świadczy o tym na przykład popularność wycieczek Masy Krytycznej. Urząd Miasta zaprasza więc zapalonych cyklistów do przetestowania swojej kondycji i motywacji. Akcja jest dedykowana mieszkańcom Tarnowskich Gór. Co trzeba zrobić? W czasie wakacji (do 31 sierpnia) należy osiągnąć 1526 lub 500 kilometrów. Osoba, która uzbiera łącznie ten dystans, może udać się do Punktu Informacji Turystycznej. Następnie odbierze jeden z trzydziestu tarnogórskich strojów kolarskich (za dłuższą trasę) albo jeden z dwustu bidonów (za krótszą). Pokonane kilometry dokumentujemy w aplikacjach:

  • STRAVA
  • GARMIN CONNECT
  • SHEALTH
  • KOMOOT
  • POLAR BEAT
  • RELIVE
- "Tour de TG" to świetna okazja, aby połączyć przyjemność z jazdy na rowerze z wyzwaniem, które motywuje do regularnej aktywności fizycznej. Udział w akcji to także doskonały sposób na odkrywanie uroków regionu Tarnowskich Gór z perspektywy rowerowego siodełka - zapraszają organizatorzy. - Dołącz do wyzwania i pokaż, że wakacje mogą być pełne aktywności i sportowej pasji. Tarnowskie Góry czekają na Ciebie! - dodają.
Tarnowskie gory rowerowy maj

Może Cię zainteresować:

Rowerowy Maj w Tarnowskich Górach zakończony. Efekt? 1300 uczniów na jednośladach

Autor: Urszula Gołkowska

11/06/2024

Alpe-Adria 2024 Tarnowskie Góry on Tour

Może Cię zainteresować:

Pięciu tarnogórzan podjęło rowerowe wyzwanie. 500 kilometrów przez Alpy nad Adriatyk

Autor: Urszula Gołkowska

29/05/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon