Teatralne Parkowanie już w ten weekend. Tym razem na spektakl zaproszeni są starsi goście

Przed nami kolejne spotkanie z teatrem w wyjątkowej przestrzeni natury. Rezerwujcie sobie niedzielny wieczór i przybywajcie na przedstawienie!

Góry Kultury
Teatralne parkowanie 2023 tarnowskie góry

Teatr Off-Road w Tarnowskich Górach

Wakacje trwają w najlepsze, trwa także kolejna edycja kulturalnego projektu Stowarzyszenia Góry Kultury. Wszyscy zainteresowani mogą zobaczyć przedstawienie teatralne w plenerowej przestrzeni Parku Miejskiego. Co ważne, udział w wydarzeniach jest bezpłatny, co czyni je dostępnymi dla każdego. W tym roku Teatralne Parkowanie zainaugurował Teatr Niespasowani z dedykowanymi dzieciom "Stworzonkami z domowego zakątka". Jednak repertuar spotkań dostosowany jest głównie do starszego odbiorcy. W tym tygodniu zaproszeni artyści wykonają sztukę pod tytułem "Pod Kolor".

- Tysiące poglądów, tysiące podejść. Dziewięć osób, sześć kolorów. Co ich łączy? Jeden temat. Zapraszamy do emocjonalnej podróży poprzez meandry najtrudniejszej zagadki, nierozwiązanej od początków istnienia świata – miłości - zapowiadają organizatorzy.

Przed publicznością zaprezentuje się Teatr Off-Road.

- To grupa młodych, ambitnych i utalentowanych ludzi, wywodzących się z Grupy Teatralnej Nieoetykietkowani działającej przy OPP3 w Zabrzu, pod okiem Pani Małgorzaty Baryły. Teatr tworzą osoby, które na co dzień zajmują się całkowicie różnymi rzeczami, jednak przyświeca im ten sam cel - rozpowszechnianie kultury wśród społeczeństwa oraz nieustanne doskonalenie własnych umiejętności - dodają koordynatorzy projektu.

Wydarzenie będzie mieć miejsce w najbliższą niedzielę, 9 lipca, przy muszli koncertowej w Parku Miejskim w Tarnowskich Górach. Spektakl rozpocznie się o godzinie 21:00. Od lipca do sierpnia zaplanowano siedem spotkań z teatrem w Parku Miejskim. Oto program tegorocznych przedstawień:

  • 2.07, godz. 15:00 - Teatr Niespasowani "Stworzonka z domowego zakątka" (dla dzieci)
  • 9.07, godz. 21:00 - Teatr Off Road "Pod Kolor"
  • 29.07, godz. 21:00 - Teatr Fuzja "Nieproszeni"
  • 30.07, godz. 12:00 - Teatr Fuzja "Ciocia Jadzia"
  • 6.08, godz. 15:00 - Kapela Odloty "Dawne zabawki ludowe" (dla dzieci)
  • 12.08, godz. 15:00 - Bence Sarkadi "The Budapest Marionettes" (dla dzieci)
  • 19.08, godz. 21:00 - Lwowski Teatr Woskresinnia "Ukraina. Testament Szewczenko"
Teatralne Parkowanie w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Teatralne Parkowanie 2023 już rozpoczęte. Za nami pierwszy spektakl, ale w planie jeszcze trochę spotkań

Autor: Urszula Gołkowska

03/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon