Tego jeszcze nie było. Tarnogórska lodziarnia wprowadza chłodzące przysmaki dla czworonogów!

Szukacie ochłody nie tylko dla siebie, ale także Waszego podopiecznego? Jeden z lokali w naszym mieście wyszedł naprzeciw takim potrzebom. Do oferty wprowadził lody dla psiaków.

Lodoovka
Lodoovka lody psy

Ice dogi już w Tarnowskich Górach

Ciepłe dni dają się we znaki. Lokale serwujące mrożone desery zapraszają, wymyślając coraz to nowe smaki. Jednak jednym z hitów tego sezonu może okazać się propozycja Lodoovki. Niedawno pochwaliła się ona nowym produktem. To ice dogi - lody dla psów. Chociaż pomysł brzmi bardzo niezwykle, nie jest żartem. Ochładzające przysmaki dla psiaków znajdziemy w trzech miejscówkach Lodoovki: przy ul. Morcinka 26 i ul. Tylnej 2 w Tarnowskich Górach oraz przy ul. Felińskiego 2a w Bytomiu. Lody kupimy w czterech smakach: kaczka, indyk, wołowina, masło orzechowe i banan.

Co ciekawego czeka na dwunożnych gości? Zmieniające się menu można sprawdzać codziennie na facebookowym profilu lodziarni. Dziś, 17 maja, w ofercie znajdziemy na przykład owsiankę z truskawkami, bezę z czarną porzeczką, pomarańczę z rokitnikiem, wiśnię w toffi czy mleczko w tubce. Za porcje zapłacimy: 1 gałka - 8 zł, 2 gałki - 15 zł, 3 gałki - 22 zł.

Lody w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Najlepsze lodziarnie w Tarnowskich Górach. Jakich smaków możemy tam spróbować?

Autor: Urszula Gołkowska

21/05/2022

Schronisko miedary zbiórka karmy

Może Cię zainteresować:

Pilny apel Schroniska w Miedarach: "Obecnie nie dajemy już rady, nasze zasoby się kończą"

Autor: Urszula Gołkowska

22/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon