Tłusty czwartek z bluesem w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Kogo zobaczymy na scenie?

Co by to była za końcówka karnawału bez dobrej muzyki i słodkości? Na imprezę łączącą te dwa aspekty zaprasza CEKUŚ w Nakle Śląskim.

CEKUŚ
Tłusty czwartek z bluesem nakło śląskie

Tłusty czwartek z bluesem

Już od ośmiu lat w naszym powiecie organizowane jest spotkanie, podczas którego goście mają okazję, by w tradycyjnym okresie zabaw cieszyć się muzyką, poczęstunkiem i rozmowami o kulturze. Nie inaczej będzie w tym roku.

16 lutego w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim (ul. Parkowa 1) odbędzie się "Tłusty czwartek z bluesem". Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Na uczestników spotkania czekać będzie koncert bluesowy w wykonaniu zespołu Kulisz 4 Rock&Roll. Po nim, zgodnie z tradycją, goście podzielą się wrażeniami przy pączku i kawie.

- Kulisz 4 Rock&Roll - alternatywny zespół blues-rockowy powstały w 2022 r. z inicjatywy Marka Idzika - bas i Adama Kulisza - śpiew, gitary. Do składu dołączyli Zbigniew Szczerbiński - perkusja (Dżem) i Aleksander Korecki - saksofony, flet (Elektryczne Gitary). W ubiegłym roku zespół nagrał w studiach MAQ Records 5 autorskich utworów, z których 4 ukazały się na EP - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Dostępne są bilety w cenie 50 zł. Można je nabyć w kasach CEKUŚ lub na stronie internetowej.

Tarnowskie Góry mania podróżowania 2

Może Cię zainteresować:

Powracają tarnogórskie spotkania podróżnicze. Gdzie tym razem się wybierzemy?

Autor: Urszula Gołkowska

31/01/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon