Tragedia w Potępie. Policjanci poszukują osób, które mogą mieć informacje na temat wypadku

W tym miesiącu doszło do okropnego zdarzenia. W gminie Krupski Młyn samochód spadł do rzeki. Zginęło dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które przemieszczały się w pobliżu i mogły coś zauważyć.

Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach
Wypadek w Potępie

Wypadek w Potępie

20 stycznia w nocy samochód osobowy poruszał się ulicą Tarnogórską w Potępie. Pojazd spadł do Małej Panwi. Służby wyłowiły wrak z rzeki. Niestety nie udało się już uratować dwóch mężczyzn, którzy się w nim znajdowali. Sprawą zajmują się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach.

- Policjanci Wydziału Kryminalnego wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia, dlatego proszą o kontakt osoby, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub w okresie od 19 do 20 stycznia przemieszczały się na odcinku między Potępą a Krupskim Młynem. Prosimy o kontakt także osoby, które w swoich pojazdach posiadają wideorejestrator, który mógł we wskazanym okresie zarejestrować ruch pojazdów w pobliżu tego miejsca - apelują.

Z funkcjonariuszami można skontaktować się bezpośrednio, dzwoniąc pod numer telefonu 47 853 43 82 (policjant prowadzący sprawę) lub 47 853 42 55 (oficer dyżurny jednostki).

Wypadek w Potępie

Może Cię zainteresować:

Tragiczny wpadek w Potępie. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia

Autor: Redakcja TG

23/01/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon