Tragiczny wypadek w Woźnikach. Furgonetka śmiertelnie potrąciła pieszego. Zmarł na miejscu

Na ulicy Woźnickiej w Woźnikach kierujący furgonetką potrącił idącego w kierunku ronda 53-letniego mężczyznę. Na miejscu lądował helikopter LPR. Pieszy zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Woźniki. Śmiertelne potrącenie pieszego na ul. Woźnickiej

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 19 lipca. Około godziny 9.45 40-letni kierujący furgonetką potrącił 53-letniego mężczyznę, który szedł poboczem ulicy Woźnickiej w kierunku ronda. Na miejscu lądował helikopter LPR. Pieszy, pomimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia był obecny prokurator z Prokuratury Rejonowej w Lublińcu. Czynności procesowe przeprowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu.

- 40-letni kierujący furgonem został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wskazało, że był trzeźwy. W miejscu zdarzenia zorganizowano objazdy. Policjanci, pod nadzorem prokuratura, wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia - wyjaśnia Komenda Powiatowej Policji w Lublińcu.

Wypadek Wyszyńskiego i Skrzypczyka

Może Cię zainteresować:

Wypadek na feralnym skrzyżowaniu w Tarnowskich Górach. Jedna osoba trafiła do szpitala

Autor: Redakcja

19/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon