Wypadek na feralnym skrzyżowaniu w Tarnowskich Górach. Jedna osoba trafiła do szpitala

Na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Skrzypczyka doszło do kolejnego zdarzenia. Dwa auta marki Volkswagen zderzyły się ze sobą. Pasażer jednego z pojazdów trafił do szpitala.

Wypadek na Wyszyńskiego. 58-letni mężczyzna trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 17 lipca. Przed godziną 22.00 na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego ze Skrzypczyka w Tarnowskich Górach zderzyły się ze sobą dwa pojazdy. Policjanci wstępnie ustalili, że 19-latka z Nowego Chechła wyjeżdżała z ulicy Skrzypczyka i wtedy nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu drugiemu volkswagenowi, którym podróżowała 22-latka wraz z 58-letnim pasażerem.

Na miejscu konieczna była interwencja ratowników, którzy zabrali 58-letniego tarnogórzanina do szpitala w Tarnowskich Górach. Policjanci zajmą się teraz zbadaniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia drogowego.

- Pamiętajmy, że bez względu na porę, każdego z nas zawsze obowiązuje kierowanie się zdrowym rozsądkiem na drodze. Pośpiech i brawura mogą być przyczyną przykrych zdarzeń, w których ranni zostają ludzie, dlatego apelujemy o ograniczenie prędkości na drodze oraz przypominamy o dostatecznym skupieniu uwagi i obserwowaniu swojego otoczenia - informuje Komenda Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach.

Wypadek miasteczko śląskie

Może Cię zainteresować:

Miasteczko Śląskie. Kierowca osobówki wjechał w drzewo, ale miał dużo szczęścia

Autor: Redakcja TG

03/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon