Tu możesz poczuć się jak poszukiwacz skarbów. Giełda Staroci w Miasteczku Śląskim

W powiecie tarnogórskim odbędzie się kolejna edycja pchlego targu. Można go znaleźć nie tylko w Tarnowskich Górach.

Giełda Staroci w Miasteczku Śląskim

Szykuje się świetna okazja dla miłośników przedmiotów w stylu retro, a nawet vintage. W ten weekend w Miasteczku Śląskim odbędzie się Giełda Staroci. Podczas tego typu wydarzeń znaleźć można prawdziwe perełki. Na stoiskach pojawiają się stare książki, płyty, meble, dekoracje wnętrz, biżuteria i wiele innych ciekawych propozycji.

- Nasza Giełda to nie tylko możliwość handlu, ale przede wszystkim komunikacja, ciekawe rozmowy, miły sposób spędzenia czasu. Oczywiście nie zabraknie na niej również profesjonalnych wystawców. Warto na to wydarzenie zabrać najmłodszych – to świetna lekcja przedsiębiorczości, a często również historii! - zapraszają organizatorzy wydarzenia w Miasteczku Śląskim.

Najbliższa edycja została zaplanowana na sobotę, 8 lipca. Rozpocznie się o godzinie 7:00 i potrwa do 13:00 na parkingu przy ul. Dworcowej (przy PoloMarkecie). Spotkania w Miasteczku Śląskim odbywają się w drugą sobotę miesiąca. Kolejne będą mieć miejsce 12 sierpnia, 9 września, 14 października, 11 listopada, 9 grudnia. Jeśli jednak nie pasują Wam te daty lub szukacie jeszcze innych okazji do zakupu wyjątkowych staroci, podobne wydarzenia organizowane są także w Tarnowskich Górach.

Pchli targ w tarnowskich górach

Może Cię zainteresować:

Pchli Targ w Tarnowskich Górach powraca. Kiedy odbędą się te wydarzenia?

Autor: Urszula Gołkowska

19/05/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon