Uwaga, uwaga! Poszukiwani wolontariusze. Punkt przy Legionów 15 zaprasza do pomocy

Tarnowskie Góry nie ustają w pomocy Ukraińcom. Potrzebne jest nie tylko wsparcie materialne, ale także ręce do pracy. Jak zostać wolontariuszem, dołożyć cegiełkę do dobrego przedsięwzięcia i... Otrzymać wpis do CV?

Tarnogórska Zbiórka Dla Ukrainy
Tarnowskie Góry wolontariat 2022

Punkt przy Legionów 15 zaprasza

Mimo że o wojnie na Ukrainie nie słyszymy już tak dużo jak kilka miesięcy temu, nie znaczy to, iż wsparcie przestało być konieczne. Wciąż trwają zbiórki na rzecz naszych wschodnich sąsiadów, którzy zostali w swoim kraju oraz nowych przybyszów. Do budynku przy ul. Legionów 15 przynosić można potrzebne artykuły. Co obecnie się przyda?

tarnowskie góry zbiórka dla Ukrainy
Tarnogórska Zbiórka Dla Ukrainy
- Oczywiście nadal zbieramy żywność, której brakuje nam najbardziej! Jak zwykle liczymy na Waszą pomoc! Cały czas działacie cuda, dziękujemy Wam za to! - zaznaczają wolontariusze.

Wszystkie ręce na pokład!

Oprócz zasobów materialnych potrzebne są także zasoby kadrowe. Tarnogórska grupa poszukuje nowych wolontariuszy, którzy chcieliby się włączyć w pomoc. Dlaczego warto? Przede wszystkim, by dać coś od siebie osobom, które przechodzą teraz bardzo trudny czas w swoim życiu. Przy okazji można spróbować swoich sił w nowych wyzwaniach i spędzić czas w otoczeniu ciekawych ludzi. Wolontariat to także czas, dzięki któremu młodsi zainteresowani mogą zdobyć nowe doświadczenie, a także wpisać je w swoje pierwsze CV.

Wszyscy chętni lub szukający informacji na temat form pomocy mogą czuć się zaproszeni na spotkanie, jakie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 27 czerwca. Rozpocznie się ono o godzinie 19:30 w Starej Stajni u Wojtachy (ul. Ratuszowa 8).

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon