W Kaletach powstała Strefa Plenerowego Euro. Obejrzymy tam mecze mistrzostw

Leśny Zakątek Śląska zaprasza wszystkich fanów piłki na wspólne kibicowanie. Strefa będzie czynna nie tylko podczas rozgrywek Polaków. Zobaczymy tam piłkarskie spotkania aż do finału.

UM Kalety
Kalety strefa kibica

Strefa Plenerowego Euro w Kaletach

To już dziś. 14 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Tym razem gospodarzami zostali Niemcy. Oni także wezmą udział w pierwszym meczu. Dzisiaj o godzinie 21:00 staną naprzeciwko Szkotów. Jeśli zastanawiacie się, gdzie zobaczyć ich zmagania w towarzystwie innych fanów, Kalety mają propozycję.

Miasto, podobnie jak podczas Euro 2021 i 2016, zorganizowała strefę kibica. Wstęp do niej jest bezpłatny. Dzięki zaangażowaniu lokalnego przedsiębiorstwa dla uczestników plenerowych transmisji przygotowano nawet namiot na wypadek niepogody. Znajdziemy go na terenie Ichtioparku. Strefa będzie otwierana nie tylko na mecze biało-czerwonych. Zobaczymy tam wszystkie spotkania na żywo transmitowane przez Telewizję Polską. Na wielki finał poczekamy dokładnie miesiąc. Ostatnie sportowe zmagania zostały zaplanowane na 14 lipca.

Motoserce tg 2024

Może Cię zainteresować:

Fani rocka i Harleya idą oddać krew. Do Tarnowskich Gór znów zawita Motoserce

Autor: Urszula Gołkowska

13/06/2024

Tg zsap festiwal 2024

Może Cię zainteresować:

Tarnowskie Góry dla plastyków. Nadchodzi Międzynarodowy Śląski Festiwal Architektury, Sztuki i Rzemiosła

Autor: Urszula Gołkowska

05/06/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon