W Parku Wodnym powstaje nowe miejsce dla bywalców siłowni. Cześć sprzętów już na miejscu

Sportowa i rekreacyjna oferta Tarnowskich Gór wkrótce wzbogaci się o zmodernizowane przestrzenie. Przy Parku Wodnym prace powoli dobiegają końca. Odnowione sale robią wrażenie.

Siłownia już prawie gotowa

- Dzieje się! Remont w Parku Wodnym dobiega końca - trwają właśnie obiory poszczególnych stref! - zapowiadają urzędnicy miejscy. - Nowe maszyny do ćwiczeń, przestronna sala fitness, luksusowe szatnie i łazienki już czekają. Co prawda jeszcze wszystkie zabawki nie dojechały, ale mamy nadzieję, że się Wam podoba - dodają.

Przypomnijmy, że w obiekcie Parku Wodnego od marca tego roku trwa remont siłowni i saun. Prace powinny zakończyć się jeszcze w sierpniu.

- Chcemy zupełnie zmienić naszą strefę saun. Zostanie ona rozbudowana i ponad dwukrotnie zwiększy swoja powierzchnię - zapowiadali przedstawiciele Parku Wodnego. - Siłownia zostanie przeniesiona na I piętro budynku, które zmieni swoją funkcję. Po planowanej przebudowie w miejscu nieczynnych dzisiaj restauracji, biur oraz punktów usługowych powstanie nowoczesny klub fitness.

W ramach modernizacji saunarium powstaną: sauna eventowa umożliwiająca organizację seansów saunowych, sauny fińskie, sauny parowe, grota lodowa, sauna solna oraz sauna ziołowa. Co więcej, klienci będą mieli do dyspozycji miejsce do wypoczynku wyposażone w tężnię solankową i podgrzewane leżanki. Łącznie strefa ta będzie mieć ok. 350 m².

Duże zmiany zajdą także w przestrzeni siłowni. Planowo jej powierzchnia wyniesie ponad 1000 m². Znajdziemy tam maszyny stosowe i półwolne, strefy kardio, wolnych ciężarów, salę do zajęć fitness, treningu funkcjonalnego oraz treningu dla osób początkujących i starszych. Siłownia będzie połączona klatką schodową z pozostałymi atrakcjami - basenem oraz saunarium. W ramach inwestycji odnowiona zostanie także strefa gastronomiczna i sklepik sportowy na I piętrze, toaleta dla klientów przy kasach na parterze, szatnie dla pracowników na parterze i poziomie -1.

Park Wodny w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Park Wodny zaprasza. Sprawdź atrakcje, godziny otwarcia i bilety

Autor: Urszula Gołkowska

07/06/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon