W powiecie tarnogórskim orkiestry czekają na nowych muzyków. Rekrutują leśnicy i Mali Kamilianie

Lubisz grać, ale do tej pory nie miałeś możliwości, żeby rozwijać swoją pasję? Być może właśnie nadarza się taka okazja. Dwa zespoły z terenu naszego powiatu zachęcają nowych członków.

Pałac w Rybnej
Koncert Małych Kamilianów

Leśnicy i Mali Kamilianie zapraszają

Rozpoczął się kolejny rok szkolny, który wyznacza nowy sezon nie tylko dla uczniów. Z tej okazji dwie grupy otwierają rekrutację. Dorośli mogą spróbować swoich sił w Dętej Koncertowej Orkiestrze Leśnej. Organizuje ją Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych im. Stanisława Morawskiego w Brynku (gmina Tworóg). Poszukiwani są muzycy grający na instrumentach dętych oraz perkusyjnych, a także gitarze basowej, rytmicznej, akustycznej. Dyrygentem zostanie nie kto inny, ale znany z Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej Aleksander König. Zgłoszenia są przyjmowane mailowo (orkiestra@tlbrynek.edu.pl) oraz telefonicznie (607 666 547).

- Zapraszamy uczniów Technikum Leśnego, naszych absolwentów, pracowników Lasów Państwowych, pasjonatów muzyki i przyrody - zachęcają twórcy zespołu.

Z kolei młodsi melomani mogą zgłosić się do Małych Kamilianów. To dziecięco-młodzieżowa grupa działająca przy Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestrze Dętej z Tarnowskich Gór.

- Trwa rekrutacja - zapraszamy wszystkich grających na instrumentach dętych i perkusyjnych (niezależnie od stopnia zaawansowania!), od 9 do 18 lat. Zgłoszenia przez e-mail: kkod.tg@gmail.com. Zapraszamy do wspólnej muzycznej przygody! - dodają opiekunowie grupy.
Kamilianie orkiestra tarnowskie góry film

Może Cię zainteresować:

Pamiętacie Latino party w Mieście Gwarków? Kamilianie prezentują nowe nagranie z tego wieczoru

Autor: Urszula Gołkowska

07/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon