W Tarnowskich Górach pojawiają się ogródki letnie. Przy których lokalach je znajdziemy?

W naszym mieście sezon wiosenno-letni już się rozpoczął. Po zimowej przerwie otwierają się liczne lodziarnie. W centrum zobaczymy też stoliki i krzesełka wystawione na świeże powietrze.

Sapori Divini Tarnowskie Góry
Tarnowskie góry pizzeria rynek

Ogródki letnie już w TG

Choć prognozy pogody jeszcze nie rozpieszczają nas ciepłymi, słonecznymi dniami, część lokali z naszego miasta rozpoczęła już sezon letni. Warto sprawdzić, czy Wasza ulubiona miejscówka nie zadecydowała już, że może podjąć Was w tzw. ogródku. W kolejnych tygodniach będzie się ich pojawiać coraz więcej. Pierwsze z nich możemy zobaczyć już na rynku. Do spędzenia czasu na świeżym powietrzu zaprasza na przykład restauracja Sapori Divini.

W pobliżu montowany jest także ogródek przy Gryfnym Kafyju. To nie jedyna kawiarnia, która oferuje stoliki poza lokalem. Nowe miejsca dla gości przygotowała również Cukiernia Danuta.

Tarnowskie Góry Smakują

Przy okazji warto wspomnieć także o ciekawych miejscach, które otwierają swoje drzwi tylko podczas ciepłych miesięcy. W Tarnowskich Górach nie brakuje dobrych lodziarni. Goście mogą zajrzeć miedzy innymi do Na Zimno, Przez Lody do Serca, Lodoovki czy Z Gór Lód. To tyko niektóre z lokali, jakie serwują mrożone desery w naszym mieście. Po więcej propozycji sięgnijcie do poniższego artykułu.

Lody w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Najlepsze lodziarnie w Tarnowskich Górach. Jakich smaków możemy tam spróbować?

Autor: Urszula Gołkowska

21/05/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon