Walentynki 2022 w Radzionkowie. Gdzie warto się w tym roku wybrać?

Przed nami ważny dla wszystkich zakochanych dzień. Jakie ciekawe wydarzenia odbędą się w naszej okolicy?

Tarnowskie Góry 2022 02 11 T165414 843

Walentynki w Radzionkowie 2022

Z pewnością wiele osób zaplanowało już poniedziałkowy wieczór. Dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się, jak celebrować tegoroczne święto, spieszymy z pomocą i podpowiedziami.

"Rozgrzewamy Radzionków do czerwoności"

Uwielbiacie tańczyć i chętnie nauczycie się nowych kroków? A może dopiero zaczynacie swoją przygodę na parkiecie? Niezależnie od poziomu zaawansowania oraz wieku, każdy zainteresowany może czuć się zaproszony na zajęcia taneczne w Radzionkowie. Warsztaty odbędą się 13 lutego o godzinie 17:00 na Ekorynku. Wydarzenie potrwa około godziny. W programie także atrakcje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami oraz fotościanka.

- Miło nam zaprosić Państwa, wspólnie ze Szkołą Tańca Mistral, na pierwszą taką akcję w mieście. Liczymy, że razem w walentynkowym klimacie Rozgrzejemy Radzionków do czerwoności - zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Walentynki z książkami

Nietypowy pomysł prezentuje Miejska Biblioteka Publiczna.

- Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie walentynkowym pt. "Z miłości do książek"! Łączymy Święto Zakochanych z miłością do książek i prosimy Was o polecanie tytułów, które ostatnio skradły Wasze czytelnicze serca - zapraszają bibliotekarze.

Propozycje i opisy można zamieszczać pod postem na facebookowym profilu instytucji. Na autora najlepszego wpisu czeka atrakcyjna nagroda. Konkurs trwa do 14 lutego.

Prawie jak w operze

Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników sztuki. Centrum Kultury "Karolinka" zaprasza na retransmisję światowego dzieła operowego z Metropolitan Opera w Nowym Jorku.

- Carmen to tytuł cieszący się największą popularnością wśród widzów zgromadzonych w salach kinowych całego świata. Hiszpańskie rytmy, słynne melodie habanery, seguidilli i kupletów toreadora czynią z Carmen jeden wielki operowy przebój - zachęcają pracownicy CK.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie centrum (Plac Jana Pawła II 2, Radzionków), 13 lutego o godzinie 18:00. Bilety w cenie 25 złotych do nabycia w kasach lub na stronie internetowej.

Wyjątkowych wydarzeń nie zabraknie również w Tarnowskich Górach oraz Świerklańcu.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon