Walentynki w autobusie. Wrazidloki zapraszają na objazdową rajzę dla zakochanych

Brak pomysłu na nadchodzące święto? Wszystkie opcje wydają się zbyt nudne lub zbyt trudne? Może warto skorzystać z propozycji Stowarzyszenia Wrazidlok i wybrać się w romantyczną podróż po zakątkach naszego miasta?

Stowarzyszenie Wrazidlok
Walentynki 2024 tarnowskie gory

Podróżnicze Walentynki w Tarnowskich Górach

- Z Walentynkami jest tak, że zawsze są bliżej, niż się wydaje. Dlatego najlepiej zacząć je planować już dziś! Kolacja przy świecach może i jest romantyczna, ale umówmy się, to oklepane i nudne. Ale wiecie, co nie jest oklepane? Walentynkowa Rajza Autobusem - przedstawiają pomysł organizatorzy.

Tak, tak, dobrze widzicie. Stowarzyszenie Wrazidlok łączy siły z Przedsiębiorstwem Komunikacji Metropolitalnej ze Świerklańca i zaprasza na podróżnicze spędzenie niedzieli, 11 lutego. Wydarzenie zacznie się o 11:15 i potrwa około trzech godzin. Uczestnicy rozpoczną od słodkiego poczęstunku w Hotelu Opera. Następnie wyruszą w podróż szlakiem romantycznych zakątków Tarnowskich Gór. W planie rynek, Park Repecki czy Rybna. Wszyscy chętni mogą liczyć na wyjątkowe pamiątkowe zdjęcie. Bardem podróży zostanie Sprzedawca Marzeń - Artur Szlufik. Na dobre zakończenie rajzy na uczestników będzie czekać niespodzianka na dworcu autobusowym. Koszt biletu dla jednej osoby to 44 zł.

- Dlaczego to najlepszy pomysł na spędzenie tego szczególnego dnia? Sam przejazd autobusem to jedynie początek. Przygotowaliśmy atrakcje, które zapadną wam w pamięci na długo. Nasza rajza to idealny prezent niespodzianka. Coś oryginalnego i nie wymaga pakowania w pudełko. Taka wycieczka to niepowtarzalna atmosfera, piękne widoki, spokój i relaks. Okazja do spędzenia czasu z drugą połówką lub z gronem przyjaciół - zachęcają organizatorzy.

Dla niezdecydowanych przedstawiamy jeszcze kilka dodatkowych pomysłów na ten dzień. Znajdziecie je w poniższym artykule.

Walentynki 2021 tarnowskie gory

Może Cię zainteresować:

Walentynki 2021 Tarnowskie Góry. Pomysły, inspiracje, gdzie wyjść?

Autor: Urszula Gołkowska

11/02/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon