Walentynki w Sztolni Czarnego Pstrąga? Na zakochanych czeka specjalna atrakcja

Brak pomysłu na prezent? Może warto wybrać się do sztolni w Parku Repeckim. Tam na pary czeka wyjątkowe przeżycie - floating w podziemnych korytarzach.

Sztolnia Czarnego Pstrąga
Sztolnia czarnego pstrąga tarnowskie góry

Walentynki w Sztolni Czarnego Pstrąga

Wszyscy wiedzą, że Tarnowskie Góry to jedno z najbardziej nastrojowych miejsc na Śląsku. Z pewnością wiele osób właśnie tutaj spędzi wyjątkowy wieczór 14 lutego. Tym bardziej, że opiekunowie naszych obiektów przygotowali specjalną atrakcję dla par. Zapraszają na podziemny floating. Co to takiego?

Odważni przepłyną od Szybu Sylwester do Szybu Ewa w jednej z łodzi. Całość trasy wynosi 600 metrów i zajmuje około godziny. Światła są wygaszone, ale mrok można rozjaśnić elektryczną lampką karbidową.

- Pomysł narodził się w czasie pandemii, kiedy to jeden z członków SMZT pracujący wtedy w sanepidzie, w samotnym i spokojnym rejsie pod ziemią znalazł sposób na odstresowanie. Bo floating ma na celu odizolowanie od jak największej ilości bodźców zewnętrznych - stwierdzają opiekunowie sztolni.

To także ciekawy pomysł na walentynkową niespodziankę. Podziemny rejs w nastrojowych korytarzach sztolni z pewnością na długo zapadnie w pamięć.

- 14 lutego prawdziwych romantyków zapraszamy do Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach na niezwykły rejs pod ziemią. Z okazji Walentynek do łodzi będzie można wsiąść wyłącznie w parach - zapraszają organizatorzy. - Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00. Jedna łódź to dwie osoby, na które będą czekały romantyczne niespodzianki - zapowiadają.

Rejs odbędzie się bez przewodnika, a łódki będą płynęły w kilkuminutowych odstępach. W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby od 18. roku życia. Bilet dla pary kosztuje 150 zł. Można go nabyć poprzez stronę internetową Sztolni Czarnego Pstrąga.

Floating w Sztolni Czarnego Pstrąga

Może Cię zainteresować:

Nowa atrakcja w Sztolni Czarnego Pstrąga. Obiekt UNESCO zaprasza na floating

Autor: Urszula Gołkowska

19/12/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon