Wspólna integracja przy bębenkach. TCK i "Dudek" zapraszają maluchy z Ukrainy i Tarnowskich Gór

W naszym mieście odbędzie się kolejne wydarzenie o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Będzie także okazja do poznania nowych mieszkańców.

Tarnowskie Góry warsztaty ukraina

Warsztaty bębniarskie w TCK

Świetnym sposobem na pozbycie się stresu i złych emocji jest muzyka. Jeśli przy okazji można trochę odreagować uderzając w coś, na przykład w bęben, to mamy już dobry pomysł na kreatywne spędzenie popołudnia. Na takie właśnie warsztaty zaprasza Tarnogórskie Centrum Kultury.

- Podczas warsztatów bębniarskich uczestnicy będą mogli zagrać na przeróżnych instrumentach perkusyjnych – od grzechotek, przez konga aż po djembe - opowiadają pracownicy instytucji.

Przewodnikiem po muzycznych rytmach będzie lubiany tarnogórski artysta - Wojtek "Dudek" Duda.

- Społecznik współorganizujący wiele wydarzeń kulturalnych, charytatywnych, otwarty na świat i ludzi. Zawsze uśmiechnięty, zarażający pozytywną energią, zakochany w swoim mieście rodzinnym - stwierdzają organizatorzy wydarzenia.
Warsztaty w TCK
TCK

Warsztaty odbędą się 18 marca, w godzinach: 16:00-18:00, w siedzibie TCK (ul. Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach). Spotkanie dedykowane jest głównie młodym uchodźcom z Ukrainy, ale wszystkie dzieci będą mile widziane. Wstęp wolny.

Tck dla ukraińców

Tarnowskie Góry dla Ukrainy. Z czego mogą skorzystać nowi mieszkańcy naszego miasta?

O innych inicjatywach skierowanych do ukraińskich uchodźców można przeczytać w poniższym artykule.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon