Wydział Komunikacji znów otwarty! Jak zapisać się na spotkanie?

Wydzial komunikacji starostwo tg

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach informuje, że Wydział Komunikacji od poniedziałku zacznie znowu przyjmować petentów.

Powrót do normalności 

Tydzień temu pisaliśmy o zamknięciu wydziału. Wśród pracowników wykryto zakażenie koronawirusem i zadecydowano się na objęcie ich kwarantanną. W przyszłym tygodniu wydział będzie już funkcjonował, chociaż w nieco innych warunkach. Klienci indywidualni będą przyjmowani wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji terminu poprzez stronę: www.kolejka.tarnogorski.pl (dotyczy tylko rejestracji nowych samochodów lub samochodów sprowadzanych z zagranicy). Rejestrować się można już dziś od godziny 14:00

Natomiast przedsiębiorcy przed wizytą w Wydziale Komunikacji proszeni są o kontakt mailowy (komunikacja@tarnogorski.pl) lub telefoniczny (323 818 766). Co z osobami, które przesłały dokumenty po 11 lutym?

- Wszyscy Klienci, którzy złożyli wnioski do urny znajdującej się wewnątrz budynku starostwa przed zamknięciem Wydziału, zostaną powiadomieni telefonicznie o terminach odbioru dokumentów - informują urzędnicy. 

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej: