Muzeum Motoryzacji w Tarnowskich Górach. Sesja fotograficzna z okazji Dnia Kobiet

Czarnohucka10.pl zaprasza tarnogórzanki oraz wszystkie miłośniczki motoryzacji na oryginalną sesję fotograficzną z okazji Dnia Kobiet.

Muzeum motoryzacji tarnowskie gory

8 marca i samochody

Niedawno informowaliśmy o nowej atrakcji, jaka powstaje w naszym mieście. Przy ulicy Czanohuckiej 10 (Sowice) rodzi się Muzeum Motoryzacji. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem pomysłodawców, eksponaty będziemy mogli oglądać już w połowie tego roku. Zanim jednak organizatorzy uporają się z remontem i otworzą drzwi placówki dla zwiedzających, zapraszają do wzięcia udziału w nietypowym przedsięwzięciu. Co prawda do Dnia Kobiet jeszcze daleko, ale może już dziś warto pomyśleć, jak go spędzić w ciekawy sposób?

- Szanowne Panie! Może sesja fotograficzna? Zapraszamy z okazji Dnia Kobiet - dzień wcześniej - 7 marca na sesję fotograficzną we wnętrzach Muzeum Motoryzacji. Gwarantujemy, że sam budynek, jeszcze bez eksponatów, robi wrażenie! Zapraszamy do skorzystania z wnętrz Muzeum z własnym fotografem - zapowiadają.

Wydarzenie jest w pełni bezpłatne. Wystarczy przyjechać 7 marca pod wskazany adres między 10:00 a 15:00. Inicjatorzy akcji proszą tylko o wcześniejszą informację na temat przybycia w formie komentarza pod postem na ich facebookowym profilu. Zdradzają także, że to pierwsza z wielu jeszcze atrakcji, jakie mają w planach zrealizować w przyszłości.

- To jest nasz prolog wydarzeń - w naszym kalendarzu już są: Dzień Dziecka, spotkanie z Mikołajem, Dzień Babci i Dziadka, Walentynki i wiele innych wydarzeń. Już nie możemy się doczekać! Robimy wszystko, aby jak najszybciej się otworzyć i zacząć działać pełną parą! Pomysłów mamy mnóstwo i teraz tylko "walczymy" z materią, czyli remontem - opowiadają.

Każdy zainteresowany może przyczynić się do powstania muzeum. W jaki sposób? Na przykład poprzez wsparcie internetowej zbiórki na cel utworzenia wystawy stałej.

fot. Czarnohucka10.pl

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Dzien kobiet tarnowskie gory

Dzień Kobiet 2021 Tarnowskie Góry. Gdzie się...

Tg muzeum motoryzacji

Muzeum Motoryzacji w Tarnowskich Górach....

Salony MW Auto Opel Grandland

Potrzebujesz auta? Opel Grandland dostępny od ręki w MW Auto

Dzień Elektromobilności w tarnogórskiej "Sorbonie"

Tarnogórska "Sorbona" nawiązuje nowe ciekawe kontakty

Tarnowskie Góry, II Rajd Tylko dla Zuchwałych

Zabytkowe pojazdy na tarnogórskim rynku

I Rajd Tylko dla Zuchwałych. W tym roku pojazdy pojawią się także w Tarnowskich Górach

II Rajd Tylko dla Zuchwałych. Zabytkowe samochody na rynku

Jeden z eksponatów w Muzeum Motoryzacji

Muzeum Motoryzacji w Tarnowskich Górach ma opóźnienie