Wypożycz książkę, zrób zdjęcie i zawalcz o nagrody. Trwa konkurs Biblioteki Miejskiej

"Zawsze podróżuj z książką" to letnia akcja placówki z naszego miasta. Ma za zadanie zachęcić do czytania podczas wakacyjnego wypoczynku. Na zwycięzców czekają miłe niespodzianki.

Tarnowskie góry biblioteka konkurs

Książka - zdjęcie - nagrody

Tak w skrócie przedstawia się regulamin konkursu organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach. Jej pracownicy zachęcają, by do walizki czy plecaka wkładać wybraną lekturę. Zainteresowani konkursem mają do zrealizowania proste zadanie. Należy wykonać zdjęcie książki z tarnogórskiej biblioteki (na fotografii powinien być widoczny kod kreskowy). Następnie trzeba udostępnić je na Instagramie i oznaczyć hasztagami #mbptg oraz #zawszepodróżujzksiążką. Kolejnym krokiem jest wypełnienie i przesłanie na adres promocja@biblioteka.tgory.pl karty zgłoszeniowej wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W akcji mogą także wziąć udział osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców. Potrzebne formularze znajdziemy na stronie internetowej biblioteki.

Nadesłane zdjęcie musi być samodzielną pracą, wcześniej niepublikowaną
i nienagradzaną w innych konkursach. Fotografie można zgłaszać do 31 sierpnia. Trzy osoby, które wykażą się najlepszymi pracami, zostaną wyróżnione nagrodami. Wyniki poznamy 26 września.

  Warsztaty fotograficzne z Maciejem Gorylem

  Może Cię zainteresować:

  Wystawa fotograficzna na zakończenie warsztatów z Maciejem Gorylem. Gdzie można ją zobaczyć?

  Autor: Urszula Gołkowska

  08/07/2023

  Subskrybuj tarnowskiegory.info

  google news icon