Z Tarnowskich Gór na słoneczną Kubę. Możliwe tylko w Starej Stajni u Wojtachy

Już jutro, 23 września, możemy przenieść się w cieplejsze strony, a jednocześnie nie opuścić naszego miasta. Mania Podróżowania zaprasza na kolejne spotkanie.

Projekt bez tytułu 2021 09 21 T205543 476

Na Karaiby!

W tym miesiącu mieliśmy już okazję zwiedzić tajemniczy Tybet. Teraz czas zwrócić wzrok w przeciwną stronę. 23 września o godzinie 19:00 Klaudia Szostak opowie nam o swoich przygodach na Kubie.

- Chciałyśmy zobaczyć rajską wyspę, jeszcze bardziej pokochać kubańskie rytmy i poczuć na własnej skórze karaibski temperament. Przygotowując się do podróży, przeczytałyśmy i obejrzałyśmy sporo na temat rewolucyjnej historii Kuby, jej obecnym ustroju, konflikcie ze Stanami Zjednoczonymi i szerzącej się biedzie. Wszystko to wydawało nam się jednak przeszłością. Dopóki nie wylądowałyśmy w Hawanie… - zapowiada.

Spotkanie odbędzie się w Starej Stajni u Wojtachy (ul. Ratuszowa 8 - podcienia).

- Mimo tego, co zobaczyłam na Kubie, a może właśnie dlatego, wyspa ta stała się bardzo bliska mojemu sercu. Najbliższa zaś… jej muzyka. Dlatego też po opowieściach podróżniczych zapraszam Państwa na krótki pokaz salsy kubańskiej w wykonaniu moim i mojego partnera, Adriano Jannacosa - dodaje Klaudia Szostak.

Cynk z TG. Mobilna gra historyczna

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon