Zabierz psiaka na spacer. Sobotnie wędrówki z podopiecznymi schroniska w Miedarach

Czworonogi z Miedar już czekają na comiesięczne spotkanie z nowymi gośćmi. Najbliższa okazja do udziału w wydarzeniu już w tym tygodniu.

Wolontariat dla zwierząt ze schroniska w Miedarach
Schronisko w Miedarach - spacery

Spacery w Miedarach

Co można robić w sobotnie przedpołudnie? Poczytać książkę, zobaczyć serial, albo... wybrać się na wyjątkową przechadzkę. W każdą drugą sobotę miesiąca zainteresowani, którzy nie mają możliwości częstszej opieki nas zwierzętami, przyjeżdżają do schroniska w Miedarach (gmina Zbrosławice), by około dwie godziny poświęcić czworonogom.

- Hej! Wędrujemy pomagając. Idziemy na spacer z psiakami ze schroniska w Miedarach! Naszym celem jest zebranie grupy większej niż ilość bezdomniaków w schronisku. Pomożecie? - zapraszają organizatorzy.

W akcję zaangażowani są nie tylko pojedynczy wolontariusze, ale także tarnogórskie przedsiębiorstwa. Do tej pory jest ich siedem. Wszystkie firmy finansują paczki karmy dla psów.

Najbliższe wydarzenie odbędzie się w sobotę 12 lutego o godzinie 11:00. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział, ale ma problem z transportem, może skontaktować się z organizatorami. Więcej informacji znajdziemy na facebookowym profilu wydarzenia.

Przezimuj Psiaka Bezdomniaka 2021. Kolejna edycja akcji schroniska w Miedarach

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon