Zadbaj o zdrowy organizm i ładną sylwetkę. Miasteczko Śląskie zaprasza na fitness

Nowy rok szkolny to także początek nowego sezonu wielu zajęć. Na przykład w Miasteczku Śląskim od tego tygodnia będzie można zrobić coś przydatnego dla swojego ciała. I to bezpłatnie!

Fitness miasteczko Śląskie

Zajęcia fitness w Miasteczku Śląskim

Już od dziś, 6 września, ruszają gimnastyczne spotkania. Odbywają się one w hali sportowej ZSP SP nr 2 w Żyglinie (ul. Harcerska 5). Zajęcia poprowadzi pani Krystyna Pytel. Sesje będą odbywać się według harmonogramu:

  • poniedziałki, godz. 19:00-20:00 - zdrowy kręgosłup
  • środy, godz. 19:00-20:00 - body workout

Udział w ćwiczeniach jest bezpłatny. Dlaczego warto? Zalet jest wiele i nie są one związane jedynie z modelowaniem sylwetki. Aktywność fizyczna stanowi podstawę dbania o zdrowie organizmu. Dzięki regularnym ćwiczeniom poprawia się postawa ciała. Mogą one także skutkować zmniejszeniem bólów. Poprawia się jakość snu i zwiększa odporność, co jest tym bardziej istotne, że właśnie zaczynamy sezon jesienny. Fitness pozytywnie wpływa także na zdrowie psychiczne. Może wzmocnić pewność siebie i motywację do działania. Przy regularnym ćwiczeniu widoczne są postępy w zakresie techniki oraz wytrzymałości, a to przekłada się na niemało satysfakcji.

Nowe sauny w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Tak wygląda nowa strefa saun w Tarnowskich Górach. Park Wodny ma się czym pochwalić

Autor: Urszula Gołkowska

22/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon