Tak wygląda nowa strefa saun w Tarnowskich Górach. Park Wodny ma się czym pochwalić

W naszym mieście poszerzyła się oferta atrakcji z zakresu wellness & SPA. Mieszkańcy oraz turyści będą mieli do dyspozycji 350 m² infrastruktury wypoczynkowej.

Nowe sauny w Tarnowskich Górach

Dobiegają końca prace modernizacyjne, jakie od pół roku trwają w Parku Wodnym. Dzięki nim odnowiona została strefa saun oraz siłownia. Pierwsza z nich aktualnie czeka już na odbiory. Dla gości przygotowano:

  • saunę eventową umożliwiającą organizację seansów saunowych
  • sauny fińskie
  • sauny parowe
  • grotę lodową
  • saunę solną
  • saunę ziołową
  • strefę wypoczynku z tężnią solankową i podgrzewanymi leżankami

Długa lista robi wrażenie. Na otwarcie atrakcji nie powinniśmy czekać długo. Planowo inwestycja zakończy się jeszcze w tym miesiącu.

Nowocześniejsza siłownia w Parku Wodnym

W ramach zadania zmieni się także ta strefa. Jej powierzchnia wyniesie ponad 1000 m². Znajdziemy tam maszyny stosowe i półwolne, strefy kardio, wolnych ciężarów, salę do zajęć fitness, treningu funkcjonalnego oraz treningu dla osób początkujących i starszych. Siłownia będzie połączona klatką schodową z pozostałymi atrakcjami - basenem oraz saunarium. W ramach inwestycji odnowiona zostanie także strefa gastronomiczna i sklepik sportowy na I piętrze, toaleta dla klientów przy kasach na parterze, szatnie dla pracowników na parterze i poziomie -1.

- Dzieje się! Remont w Parku Wodnym dobiega końca - trwają właśnie obiory poszczególnych stref! - zapowiadają urzędnicy miejscy. - Nowe maszyny do ćwiczeń, przestronna sala fitness, luksusowe szatnie i łazienki już czekają. Co prawda jeszcze wszystkie zabawki nie dojechały, ale mamy nadzieję, że się Wam podoba - dodają.
Tarnowskie góry lato kąpielisko

Może Cię zainteresować:

Alternatywa dla Parku Wodnego? W Tarnowskich Górach może powstać odkryte kąpielisko

Autor: Urszula Gołkowska

18/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon