Zbrosławice zapraszają na przedświąteczne wydarzenie. Zbliża się Jarmarkowo 2023

Kolejna gmina zapowiada zimowy event ze stoiskami i atrakcjami dla dzieci. Znamy plan wydarzenia w Zbrosławicach. Co ciekawego czeka nas w tym roku?

UG Zbrosławice
Jarmarkowo w Zbrosławicach

Jarmarkowo w Zbrosławicach

Miejscowość podtrzymuje nową tradycję i zaprasza mieszkańców oraz gości na wspólne spędzenie czasu w świątecznej atmosferze. W tym roku jarmark odbędzie się 3 grudnia. Impreza potrwa od 14:30 do 18:00 przy budynku Urzędu Gminy (ul. Oświęcimska 2).

- Czas jarmarków świątecznych nadchodzi dużymi krokami. W Zbrosławicach kramiki z ozdobami, pysznościami i innymi drobiazgami, które przydadzą się w trakcie nadchodzących świąt, pojawią się w niedzielę 3 grudnia - zachęcają organizatorzy.

Na starszych czekają stoiska z dekoracjami czy pomysłami na prezent. Jednak mniejsi goście również nie będą się nudzić.

- Nie zabraknie oczywiście Mikołaja z jego pomocnikami, elfami i szczudlarzami. Z kolei w bibliotece będzie można uruchomić swoją wyobraźnię plastyczną i samodzielnie przystroić sobie klimatycznego piernika - wyliczają organizatorzy. - No i rzecz jasna nie ma Jarmarkowa bez karuzeli, z której bezpłatnie będą mogły korzystać wszystkie dzieci. Dla tych odrobinę starszych Mikołaj przygotował również upominki świąteczne (w ograniczonej ilości) - dodają.

Plan jarmarku

  • 14:30 - otwarcie Jarmarkowa
  • 14:40-17:00 - spotkanie ze świętym Mikołajem i jego przyjaciółmi, elfami i szczudlarzami - animacje, zabawy dla dzieci
  • 15:00-17:00 - warsztaty dla dzieci w CUP - strojenie pierników
  • 17:00 - Teatr Ognia
Tarnowskie gory jarmark swiateczny

Może Cię zainteresować:

Świąteczne jarmarki w powiecie tarnogórskim. Gdzie i kiedy odbędą się w tym roku?

Autor: Urszula Gołkowska

09/11/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon