Zimowe niespodzianki w Tarnowskich Górach. Biblioteka zaprasza na nowe spotkania

Nadchodzący miesiąc zapowiada się bardzo ciekawie. Do naszego miasta z wizytą przyjedzie znany aktor Piotr Polk. W lutym ruszają także zajęcia fotograficzne, które poprowadzi oczywiście Maciej Goryl.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach
Tarnowskie gory piotr polk

Inspektor Możejko w Tarnowskich Górach

Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Lubosza planuje wieczór w towarzystwie związanego ze Śląskiem aktora. Dużą popularność przyniosła mu rola w serialu "Ojciec Mateusz".

- Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Polkiem, polskim aktorem teatralnym, telewizyjnym, filmowym i dubbingowym oraz piosenkarzem - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Odbędzie się ono w przeddzień Walentynek, 13 lutego, o godzinie 18:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Bilet na spotkanie kupimy za 15 zł. Wejściówki można nabyć przez Wypożyczalnię i Czytelnię Naukową. Rezerwacja są przyjmowane pod numerem telefonu: 32 285 41 60 w.12. lub mailowo (bilet@biblioteka.tgory.pl).

Nowe warsztaty z Maciejem Gorylem

To jeszcze nie koniec atrakcji. W lutym rozpoczyna się nowa odsłona zajęć fotograficznych. Poprowadzi je uznany tarnogórski twórca Maciej Goryl. Zainteresowani uczestnicy muszą posiadać własny sprzęt - aparat typu lustrzanka. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy ruszają już dziś, 26 stycznia. Zgłoszenia są przyjmowane pod numerem telefonu: 791 751 721. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 5 lutego.

- W tym roku ponownie będę mógł uczyć podstaw fotografii i spróbuję pobudzić w ludziach pasję do spoglądania na świat przez pryzmat zdjęć w samym sercu moich ukochanych Tarnowskich Gór - zapowiada Maciej Goryl. - Fotografia stanie się dla uczestników sposobem wyrażania siebie, radością w tworzeniu kolejnych ujęć, a zarazem manualne ustawienia aparatu przestaną być czymś trudnym do zrozumienia - zaprasza.
Warsztaty fotograficzne z Maciejem Gorylem

Może Cię zainteresować:

Wystawa fotograficzna na zakończenie warsztatów z Maciejem Gorylem. Gdzie można ją zobaczyć?

Autor: Urszula Gołkowska

08/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon