Zimowy Bieg wokół Chechła w Samych Gaciach. Akcja odbyła się w ramach finału WOŚP [GALERIA]

Już po raz szósty odbył się Zimowy Bieg wokół Chechła w samych gaciach. Ponad stu ochotników w strojach sportowych przebiegło wokół zalewu Chechło-Nakło. Wydarzenie po raz kolejny zostało zorganizowane w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W niedzielę, 29 stycznia o godzinie 11:00 rozpoczął się "VI Zimowy Bieg wokół Chechła w Samych Gaciach". Zbiórka uczestników tradycyjnie odbyła się przy Barze u Adika. Uczestnicy rozpoczęli od rozgrzewki prowadzonej przez instruktorów z Galerii Fitnessu, a następnie mieli możliwość przebiegnięcia lub przejścia jednego okrążenia wokół Zalewu Chechło-Nakło.

- Przebiegliśmy jedno okrążenie wokół Zalewu, a po ukończeniu uczestnicy otrzymali od "Adika" pamiątkowe medale - relacjonuje Andrzej Tomaszowski, uczestnik wydarzenia.

Po zakończonym biegu uczestnicy mogli wziąć udział w morsowaniu. Warto przypomnieć, że wydarzenie odbyło się w ramach 31. finału WOŚP, dlatego też akcji towarzyszyły licytacje, a wolontariusze zbierali datki do puszek.

Uczestnicy, którzy wsparli finansowo WOŚP otrzymali darmową porcję żurku ugotowanego przez pracowników Baru u Adika oraz mogli skorzystać z Balii z Lodem. O muzyczną oprawę zadbał DJ MADRAS.

Przyczepa dla Eugeniusza z Chechła

Może Cię zainteresować:

Eugeniusz z Chechła ma już nowy dom. Zamieszkał w ogrzewanej przyczepie kempingowej

Autor: Martyna Urban

10/12/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon