Zmiany w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach. Wybrani naczelnicy na stanowiskach

Nowy rok, nowi szefowie komórek instytucji. Kilka osób rozpoczęło właśnie pracę w Starostwie Powiatowym. Będą odpowiadać za istotne dla mieszkańców Tarnowskich Gór i okolic kwestie.

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach
Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach

Nowi szefowie w Starostwie Powiatowym

- Z początkiem 2024 roku do zespołu pracowników tarnogórskiego starostwa dołączyli nowi szefowie komórek organizacyjnych i jednostki organizacyjnej powiatu. Wszyscy pozytywnie przeszli wymagającą procedurę naboru na swoje stanowiska - poinformowała instytucja.

Co dokładnie się zmieniło? Stanowisko Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych nie jest już wolne. Zajęła je Michalina Żyła. Z kolei Barbara Francikowska została naczelnikiem Wydziału Gospodarki Nieruchomościami. Mamy również nowego kierownika Biura Bezpieczeństwa Publicznego i Zdrowia. Jest nim Tomasz Kaczmarczyk. W gronie szefów pojawił się także pracownik urzędu - Robert Matyja. Od stycznia prowadzi Wydziału Komunikacji.

- Z Nowym Rokiem życzymy wszystkim powodzenia na nowo objętych stanowiskach, realizacji planów zawodowych i pozytywnego odbioru wśród współpracowników i mieszkańców - dodają przedstawiciele Starostwa.
Remont drogi swietoszowice

Może Cię zainteresować:

Ulica Mikulczycka w Świętoszowicach do remontu! Umowa z wykonawcą już podpisana

Autor: Urszula Gołkowska

13/09/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon