Znamy datę Targów Edukacyjnych 2024 w Tarnowskich Górach. Gdzie i kiedy się odbędą?

Uwaga Ósmoklasiści! Zbliża się wydarzenie dedykowane właśnie Wam. W jednej ze szkół naszego powiatu będzie można poznać oferty liceów i techników, podpytać o opinię starsze roczniki i skorzystać z dodatkowych niespodzianek.

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach
Targi edukacyjne tarnowskie gory 2024

Targi Edukacyjne 2024

Przed absolwentami szkół podstawowych trudny wybór. Będą musieli zdecydować, gdzie widzą siebie w przyszłości i wytypować dalszą ścieżkę edukacji. Dużą pomocą w tym procesie są rozmowy z uczniami liceów i techników. Okazją do tego są na przykład targi edukacyjne. Obywają się one corocznie także w Tarnowskich Górach. Podczas wydarzenia szkoły prezentują swoją ofertę, opowiadają o profilach, zachęcają do aplikacji. Nastolatkowie mogą dopytać o szczegóły starszych uczniów. Co więcej, wiele placówek przygotowuje dodatkowe niespodzianki dla gości.

Starostwo Powiatowe, które prowadzi 11 szkół, zaprasza na tegoroczne Targi Edukacyjne. Odbędą się one w dniach: 19-20 marca w godzinach 9:00-15:00. Miejscem spotkania będzie Zespół Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach (ul. Opolska 26).

W międzyczasie nastolatkowe z podstawówek mogą wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach oferowanych przez Starostwo Powiatowe. Zaproszeni są wszyscy uczniowie, bez względu na to, gdzie mieszkają. W dniach 5-9 lutego konsultacje odbywają się w Wydziale Kontroli i Zarządzania Jednostkami Oświatowymi, pokoje 4 i 5, w godzinach 10:00-12:00, nr telefonu: 32 381 37 69, 32 381 87 61.

Perspektywy 2024 tarnowskie gory

Może Cię zainteresować:

Ranking Perspektyw 2024. Które tarnogórskie szkoły okazały się najlepsze w tym roku?

Autor: Urszula Gołkowska

11/01/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon