Zostań gwiazdą ekranu i opowiedz o Tarnowskich Górach. Casting już niebawem!

Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie zaprasza do współpracy przy tworzeniu wyjątkowego projektu. Jeszcze w tym roku powstanie serial o Srebrnym Mieście!

Urszula Gołkowska
Tarnowskie Góry - serial o mieszkańcach

Tarnowskie Góry jako plan filmowy

TSO już od jakiegoś czasu zapowiadało, że ma dla mieszkańców prawdziwą niespodziankę. Wczoraj, 26 października, okazało się, że jest nią... nakręcenie mini produkcji o tarnogórzanach!

- W serialu zobaczycie prawdziwe historie czterech niezwykłych mieszkańców naszego miasta, którzy pomimo wieku nie zwolnili tempa i wciąż zaskakują pomysłami oraz swoją aktywnością - opowiadają inicjatorzy projektu.
- Bohaterowie podzielą się z Wami swoją pasją i sposobem na aktywne, szczęśliwe życie oraz opowiedzą, jak na przestrzeni lat zmieniało się nasze miasto - dodają.

4 listopada odbędzie się casting. Organizatorzy przedsięwzięcia poszukują zarówno odtwórców głównych ról, jak i statystów. Spotkanie będzie mieć miejsce w dobrze znanej tarnogórzanom Starej Stajni u Wojtachy o godzinie 11:00.

Serial o Tarnowskich Górach
Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie

Kiedy możemy spodziewać się premiery serialu?

- W tym roku powstaną 4 odcinki, których premiera przewidziana jest na połowę grudnia. Zdjęcia ruszają już 5 listopada i potrwają miesiąc - odpowiadają członkowie TSO.

Projekt finansowo wsparła Fundacja Wspólnota Pokoleń.

Lekcje tańca dla seniorów

Po sukcesie czerwcowej edycji zajęć dla starszych mieszkańców naszego miasta nadszedł czas na drugą edycję przedsięwzięcia. Już dziś, 27 października, nowi kursanci rozpoczęli ćwiczenia na parkiecie. Kurs potrwa do połowy grudnia tego roku.

- Niezwykle cieszymy się widząc takie zainteresowanie i energię ze strony uczestników. W zaledwie kilka dni wyczerpaliśmy całą dostępną pulę miejsc! - stwierdzają organizatorzy projektu.

Więcej informacji na temat zajęć tanecznych można znaleźć w artykule: "Roztańczeni seniorzy powracają".

Zajęcia taneczne dla seniorów - Tarnowskie Góry
Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon