"Bo muzykę masz we krwi". Kamiliańska orkiestra zaprasza na swoją akcję krwiodawstwa

Muzycy z Osady Jana organizują drugą edycję przedsięwzięcia, w ramach którego można podzielić się czymś najcenniejszym. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji!

Urszula Gołkowska
Akcja krwiodawstwa Bądź Krewnym Kamilianów

Bądź krewnym Kamilianów 2023

Pod takim hasłem odbędzie się kolejna odsłona akcji. W najbliższą sobotę, 30 września, do naszego miasta przyjedzie ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Pojawi się on przy kościele pw. Matki Bożej Uzdrowienie Chorych (ul. Różana 2). Przedsięwzięcie zainicjowała Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta, która już dawno podbiła serca nie tylko tarnogórzan.

- Nasi kochani fani, parafianie i przyjaciele: od wielu, wielu lat dzielimy się z Wami naszą muzyką i wspólnie przeżywanymi koncertami - a jednak chcemy więcej. Chcemy się podzielić tym, czego wyprodukować się nie da, czyli... krwią. I zachęcamy Was do tego samego, i współuczestnictwa w naszej II akcji, współorganizowanej z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach - stwierdzają muzycy.

Od godziny 10:00 do 14:00 chętni goście będą mogli oddać krew. To jednak nie wszystko. Na wydarzenia zaproszone są też ich rodziny, znajomi oraz wszyscy zainteresowani. W planie imprezy znajdziemy plenerowe koncerty. Wystąpi Kamiliańska Orkiestra Dęta, a także jej młodszy zespół - Mali Kamilianie. Na scenę zaproszono także inne grupy, takie jak Silesian Brass Quartet, TONatyle Band czy R.S. Jazz Band. Czas rodzinnego spotkania przy muzyce umili kawa i kołocz. Nie ma co się zastanawiać, rezerwujcie sobotę!

Akcja krwiodawstwa Bądź Krewnym Kamilianów

Może Cię zainteresować:

Wszyscy Krewni Kamilianów oddają dziś krew. Takie atrakcje czekały na uczestników akcji!

Autor: Urszula Gołkowska

29/10/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon