II Rajd Tylko dla Zuchwałych. Zabytkowe samochody na tarnogórskim rynku

W najbliższą niedzielę rozpoczyna się duże motoryzacyjne wydarzenie. Uczestnicy pokonają trasę od Jawora do Zamościa i pojawią się także w naszym mieście.

Coś dla fanów starych pojazdów

W zeszłym roku w Tarnowskich Górach odbył się VIII Tarnogórski Zlot Pojazdów Zabytkowych. Impreza cieszyła się wielkim zainteresowaniem mieszkańców. Dla wszystkich miłośników historycznych samochodów mamy dobrą wiadomość - już niedługo zawitają one znów do Srebrnego Miasta.

Za nami VIII Tarnogórski Zlot Pojazdów Zabytkowych

25 lipca rozpoczyna się II Rajd Tylko dla Zuchwałych. Właściciele starych pojazdów przemierzą długą trasę, przejeżdżając przez Jawor, Wrocław, Opole, Oświęcim, Niepołomice, Łańcut, a finalnie zatrzymując się w Zamościu. Pojawią się także w Tarnowskich Górach.

- Druga edycja Rajdu Tylko dla Zuchwałych, organizowana przez Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji, to niezapomniana przygoda! Blisko 1000 km do przejechania, 7 etapów, piękne widoki, szlak UNESCO, to trzeba przeżyć! - opowiadają koordynatorzy.

Do naszego miasta zabytkowe pojazdy przyjadą we wtorek, 27 lipca, najprawdopodobniej około godziny 16:00. Na rynku będziemy mogli zobaczyć 70 ekip. Uczestnicy Rajdu zwiedzą naszą Zabytkową Kopalnię Srebra oraz - oczywiście - powstające Muzeum Motoryzacji w Sowicach.

- Ze sobą przywiozą m.in. piękne samochody, dobre fluidy i wystawę prezentującą zabytki UNESCO w Polsce - informuje Urząd Miasta.

W zeszłym roku trasa Rajdu Tylko dla Zuchwałych prowadziła od Jawora na północ aż do Władysławowa. Jakie pojazdy wzięły udział? Zapraszamy do zobaczenia ich w naszej galerii zdjęć.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

TCK-owe Kino Objazdowe

Atrakcje weekendu 13.-15.08. Gdzie warto się wybrać?

Kino plenerowe w Tarnowskich Górach

Kino plenerowe w Parku Miejskim. Co na ekranie?

Tarnowskie Góry, kino samochodwe

Kino samochodowe w TG w sierpniu. Co na ekranie?

Annum Festival 2021

Annum Festival 2021. Tym razem w tarnogórskich podcieniach

Śniadanie na Polanie 2021

Lipcowe Śniadanie na Polanie. Jak bawili się tarnogórzanie?

Jarmark podczas Barbórki

Barbórka w środku lata 2021. Jak było w tym roku?

Święto Kolorów w Tarnowskich Górach

Święto Kolorów 2021. Jak bawili się tarnogórzanie?