Kalety też chcą mieć ozdobiony paczkomat. Walczą w konkursie ArtInPost

Leśny Zakątek Śląska bierze udział w projektowej rywalizacji. Jest o co powalczyć. Najlepsze prace zostaną przeniesione na urządzenia do odbioru przesyłek!

ArtInPost
Kalety paczkomat glosowanie

Kalety na paczkomacie

Nie jest to takie niemożliwe. Choć kolejne w tym roku wybory już za nami, to walka o głosy mieszkańców nadal trwa. Tym razem o ich zaangażowanie starają się autorzy prac biorących udział w konkursie ArtInPost. Znana firma zaprosiła bardziej i mniej doświadczonych grafików, by podzielili się swoją twórczością. Ich zadaniem było zaprojektowanie wzoru, jaki mógłby znaleźć się na paczkomacie. Projekt miał dotyczyć najbliższego otoczenia.

- Każdy ma swój ulubiony lokalny Paczkomat. Ty też! Korzystasz z niego na co dzień, nadajesz i odbierasz paczki w drodze do pracy, czy podczas spacerów z psem. InPost już od 25 lat na stałe wpisuje się w krajobraz Twojej okolicy. Dlatego w tegorocznej edycji ArtInPost chcemy, by Twój najbliższy Paczkomat stał się jeszcze bardziej lokalny. I żebyś to właśnie Ty był jego artystą - tłumaczą organizatorzy.

Pięciu laureatów wyłoni jury, a kolejnych dziesięciu - publiczność. Głosowanie trwa na stronie ArtInPost. Do konkursu zgłosili się przedstawiciele powiatu tarnogórskiego. Wspominaliśmy już o dwóch artystach z Tarnowskich Gór.

Paczkomat z gwarkami? Jest taka szansa. Wszystko w rękach samych tarnogórzan!

Natomiast warto dodać, że o nagrodę stara się także reprezentantka Kalet. Swoją prace przesłała Zuzanna Krawczyk. Numer jej projektu to 4301. Zainteresowani mogą go wesprzeć do godziny 12:00 30 czerwca.

- Życzymy powodzenia reprezentantce miasta Kalety i jej pracy, a Państwa zapraszamy do udziału oraz rozpowszechniania informacji o głosowaniu - zachęcają urzędnicy.

Na terenie miasta skorzystamy z sześciu paczkomatów. Znajdują się w następujących lokalizacjach:

  • ul. 1 Maja 28
  • ul. Drozdka 39
  • ul. Krótka 1
  • ul. Orzeszkowej b/n
  • ul. Paderewskiego 119
  • ul. Żwirki i Wigury 2
Projekty zgłoszone do Artinpost

Może Cię zainteresować:

Paczkomat z gwarkami? Jest taka szansa. Wszystko w rękach samych tarnogórzan!

Autor: Urszula Gołkowska

18/06/2024

Paczkomat na terenie Katowice Airport

Może Cię zainteresować:

Nowość na pyrzowickim lotnisku. Nie możesz zabrać całego bagażu? Prześlij go paczkomatem

Autor: Urszula Gołkowska

17/01/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon