Kradzież kart do gry w Tarnowskich Górach. 25-letni sprawca był poszukiwany przez sąd

Funkcjonariusze wydziału prewencji zatrzymali mężczyznę, który dwukrotnie w ciągu kilkunastu dni okradł jeden ze sklepów na terenie Tarnowskich Gór. Jego łupem padły karty do gry warte kilkaset złotych. Jak się okazało, sprawca był poszukiwany przez sąd.

Kradzież w sklepie przy ul. Zagórskiej

We wtorek 23 kwietnia 2024 r. przed południem tarnogórscy policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży kart, w jednym ze sklepów przy ulicy Zagórskiej. Na miejsce ruszyli policjanci z wydziału prewencji, którzy namierzyli złodzieja w pobliżu sklepu. Sprawca ruszył do ucieczki, ale po kilku sekundach pieszego pościgu, był już w rękach mundurowych.

25-latek ukradł karty do gry

Jak ustalili policjanci, 25-letni mieszkaniec Sławkowa zabrał ze sklepowej półki komplet kart do gry jednego z kultowych seriali animowanych o wartości ponad 200 złotych. Okazało się, że na początku kwietnia br. mężczyzna również odwiedził ten sam sklep, kradnąc karty o wartości blisko 400 zł.

Za kradzież artykułów mężczyzna odpowie przed sądem. Po sprawdzeniu jego danych szybko wyszło na jaw, że 25-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu za inne przewinienia. Prosto spod sklepu trafił na komendę, a następnie do aresztu, gdzie spędzi kolejne 6 miesięcy.

Tarnowskie gory kontrola zatrzymanie

Może Cię zainteresować:

Jechał przez Tarnowskie Góry "na podwójnym gazie". Grożą mu trzy lata za kratkami

Autor: Redakcja TG

22/04/2024

Zaginela dzesika folda

Może Cię zainteresować:

Zaginęła Dżesika Folda. Policjanci poszukują 17-letniej dziewczyny

Autor: Urszula Gołkowska

09/04/2024

Naklo slaskie kolizja

Może Cię zainteresować:

Do... dwóch razy sztuka. Nietrzeźwy kierujący zatrzymany w Nakle Śląskim

Autor: Redakcja TG

05/04/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon