Mali odkrywcy z Tarnowskich Gór, czyli przedostatnie spotkanie z Teatralnym Parkowaniem

Dzisiaj, 28 sierpnia, powoli żegnamy się z corocznym projektem Stowarzyszenia Góry Kultury. Jak bawili się dzisiaj mali tarnogórzanie?

O godzinie 14:00 w Parku Miejskim Teatr Fuzja zaprezentował interaktywne przedstawienie "Odkrywcy". Najmłodsi, razem z aktorami, podróżowali po całym świecie, a nawet na chwilę przenieśli się poza Ziemię i zwiedzili inne planety. Było dużo śmiechu, tańców, śpiewu i dobrej zabawy. Uśmiechy pojawiały się także na twarzach tych nieco starszych widzów. Małą fotorelację z wydarzenia można zobaczyć w naszej galerii zdjęć.

Przypominamy, że już za kilka godzin - o 20:30 - również w Parku Miejskim rozpocznie się spektakl "Dywidenda". Wstęp bezpłatny.

- "Dywidenda" jest teatralną odpowiedzią na wstrząsający światem kryzys ekonomiczny. Kryzys, którego geneza tkwi w ekonomii wirtualnej, gdzie obraz świata zamknięty został w wykresach i wzorach matematycznych, giełdowych ekranach, a sposoby obrotu pieniądza bardziej przypominają zasady gry hazardowej niż biznesu - zapowiadają organizatorzy.

Żywe Srebro Festiwal II. Znamy już plan tegorocznej imprezy. Będzie się działo!

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon