Niedawno wziął ślub, dziś walczy o życie. Przyjaciele tarnogórzanina organizują event ze zbiórką

Codzienność młodego artysty runęła, kiedy usłyszał diagnozę. Dowiedział się, że z całej przyszłości mogą mu zostać 3 lata. Postanowił jednak nie zgadzać się na taki wyrok. Dziś walczy o więcej czasu ze swoją żoną i rodziną. Wspierają go w tym przyjaciele. W naszym mieście odbędzie się charytatywne wydarzenie.

siepomaga.pl
Krzysztof Zawislak zbiorka

Młody tarnogórzanin walczy o życie

Historia 28-latka odbiegła miasto. Krzysztof Zawiślak cieszył się życiem, rodziną, pasjami. Wszystko zmieniło się w 2023 roku. Tarnogórzanin dostał ataku padaczki. Okazało się, że przyczyną jest guz mózgu. Lekarze wskazali na glejaka czwartego stopnia. Krzysztof Zawiślak postanowił jednak stawić czoła chorobie.

W lutym zeszłego roku poślubiłem miłość mojego życia – kobietę, z którą jestem nieprzerwanie od 11 lat. W maju dowiedziałem się, że tego życia zostało mi maksymalnie 3 lata. Zdiagnozowano NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY MÓZGU — w IV, najgorszym stadium. Nie godzę się na taki wyrok… Błagam o pomoc! - prosi.

Tarnogórzanin chce spróbować terapii OPTUNE. Do tego planuje specjalne leczenie uzupełniające chemioterapię. Niestety nie może liczyć na refundację. Krzysztof i jego najbliżsi proszą wszystkich zainteresowanych sprawą o pomoc.

Mam ogromne wsparcie rodziny i przyjaciół, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Wierzę, że wspólnie możemy dokonać cudu… Wierzę, że to jeszcze nie czas odchodzić – chcę założyć rodzinę, doświadczać, korzystać z życia. Błagam, pomóżcie mi pokonać chorobę… - stwierdza tarnogórzanin

Hamak i Goście dla Krzysztofa

Lokalna społeczność nie pozostawia mężczyzny samego. Specjalnie dla niego w Tarnogórskim Centrum Kultury odbędzie się charytatywne wydarzenie. To będzie coś wyjątkowego. Teatr Hamak zaprasza na improwizowany występ. Podczas eventu pojawią się także artyści Impro Silesia oraz znany tarnogórski aktor Piotr Trojan.

A co na scenie? To co Krzysiu lubi najbardziej. Improwizatorzy zagrają krótkie formy komediowe, oparte na sugestiach publiczności. Wszystko, co zadzieje się na scenie, będzie zainspirowane przez widownię i nigdy więcej się nie powtórzy - zapowiada TCK.

Zapisujcie sobie datę. Przedstawienie odbędzie się 8 sierpnia o godzinie 18:30. Bilety w cenie 20 zł są już dostępne. Podczas wydarzenia zostanie także prowadzona zbiórka i licytacje na rzecz Krzysztofa Zawiślaka. Dochód z wejściówek również wesprze jego leczenie. Każdy chętny może już dziś dołączyć do akcji na rzecz tarnogórzanina. Powstała internetowa zrzutka na portalu siepomaga.pl. Udało się osiągnąć kwotę 190 795 zł (5,98% zakładanego celu).

Nie zwlekajcie, kupujcie bilety, a Krzysiowi możecie pomóc już teraz wpłacając pieniądze na stronach zbiórek, na których znajdziecie też więcej informacji o Krzysiu i przebiegu jego choroby - zachęca TCK.
Krystyna mikolajczyk zbiorka leczenie

Może Cię zainteresować:

Swoją żonę poznał w Tarnowskich Górach. Teraz walczy z rakiem o życie ukochanej

Autor: Urszula Gołkowska

03/04/2024

Emotkowe Pożeracze Smutków

Może Cię zainteresować:

Uczniowie z Tarnowskich Gór znów uszyli dobro. Emotkowe Pożeracze Smutków trafiły do maluchów

Autor: Urszula Gołkowska

15/12/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon