Potańcówka z okazji Święta Niepodległości powraca! Zobacz, gdzie się odbędzie

Góry Kultury zapraszają na kolejną edycję wspólnego świętowania. Po pandemicznej przerwie goście znów spotkają się na imprezie, która na stałe wpisała się do kalendarza tarnogórskich wydarzeń.

Potańcówka 2021

Data 11 listopada kojarzy się zazwyczaj z podniosłymi apelami, poważnymi pieśniami i defiladami. Tarnogórskie stowarzyszenie od lat stara się przełamać tę tendencję. Pokazują, że Święto Niepodległości można obchodzić naprawdę radośnie.

Wszystkie osoby, które lubią tańczyć, uczestniczyć w nietypowych imprezach lub po prostu spotkać się w miłym gronie, mogą czuć się zaproszone na Potańcówkę z okazji Święta Niepodległości.

- Już po raz dziewiąty (po wymuszonej przerwie!) zapraszamy na tradycyjną potańcówkę w stylu retro! Chcemy pokazać, że 11 listopada to Święto radosne i tak powinno być obchodzone - a nie tylko poprzez składanie wieńców pod pomnikami - stwierdzają organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się w przeddzień święta, 10 listopada. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 20:00. Co roku zabawa miała miejsce w Kurnej Chacie. W tym roku z wiadomych przyczyn jest to niemożliwe. Pomysłodawcy wydarzenia znaleźli jednak inne rozwiązanie i zorganizują przyjęcie w lokalu PUB Piekarnia Piwa przy ulicy ks. Michała Lewka 9.

Tradycją Potańcówki jest oczywiście przebieranie się w stroje z epoki. Inspiracje znaleźć można w poniższej galerii zdjęć. Nie pozostaje zatem nic innego, jak wyciągnąć z szafy odpowiednie kreacje i szykować się na imprezę!

Let's rock! Przed nami taneczny Ogólnopolski Turniej w Kaletach

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Potańcówka z okazji Święta Niepodległości 12

Przed nami tradycyjna tarnogórska Potańcówka

Potańcówka z okazji Święta Niepodległości 16

Szalone lata 20. w Tarnowskich Górach

Dzień Niepodległości

Potańcówka z okazji Święta Niepodległości w TG

Cynk z TG

Przenieś się w czasie i zobacz stare Tarnowskie Góry

Projekt bez tytułu6

Świerklaniec od podszewki - zwiedzanie Parku w Świerklańcu

Wycieczki po Parku w Świerklańcu i Pałacu Kawalera

Rajzy po Parku w Świerklańcu zostają na sezon zimowy

Krupski Młyn, kino plenerowe

Kino plenerowe w Krupskim Młynie. Kiedy seanse?