Przezimuj Psiaka Bezdomniaka. Trwa czwarta edycja zimowej akcji schroniska w Miedarach

Zwierzaki z naszego powiatu czeka trudny czas. Jednak każdy chętny do pomocy może sprawić, że nadchodzące mrozy nie będą takie złe. Wystarczy przygarnąć wybranego czworonoga do siebie.

Przezimuj Psiaka Bezdomniaka 2022

W schronisku w Miedarach na nową rodzinę czeka wielu podopiecznych. Niektóre zwierzęta mogą nie przetrwać zbliżającej się zimy w kojcach. Dlatego opiekujący się nimi wolontariusze proszą o wsparcie i przygarnięcie psa lub kota na czas zimy.

- Dlaczego to robimy? Ponieważ wybraliśmy zwierzaki, które kolejnej zimy za kratami kojca mogą nie przetrwać, jedne z nich są starsze, inne wystraszone, zahukane - zamknięte w sobie. Wszystkie potrzebują kochających opiekunów i szansy - szansy na normalne życie - opowiadają wolontariusze.

Jak dołączyć do akcji? W powyższej galerii oraz na facebookowym profilu Stowarzyszenie lePsie życie znajdują się opisy zwierzaków. Wystarczy wybrać jednego i skontaktować się z jego opiekunem. Nowy podopieczny będzie potrzebował ciepłego kąta, miłości i zainteresowania. O karmę i ewentualne leki zadbają już sami koordynatorzy akcji.

- Otwórzcie serca i domy na potrzebujących największej pomocy mieszkańców Schroniska Miedary - apelują wolontariusze.
Cichy kat tarnowskie gory

Może Cię zainteresować:

Cichy Kąt zaprasza do adopcji. Zwierzaki czekają na nowy dom

Autor: Urszula Gołkowska

22/03/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon