Seniorze wyjdź z domu na Silver City Fitness! Już niedługo startują bezpłatne zajęcia

Kolejni tarnogórzanie będą mieli okazję do skorzystania z taneczno-ruchowego projektu. To także okazja do integracji z rówieśnikami. Co najważniejsze, organizatorzy przewidzieli nieodpłatny udział w zajęciach.

TSO
Tarnowskie Góry bezpłatne zajęcia dla seniorów

Silver City Fitness w TG

Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie zaprasza na kolejne spotkanie z aktywnością fizyczną. Po sukcesie projektu "Roztańczony Senior" oraz tegorocznego "Club Dance TG" przyszedł czas na nową inicjatywę, również związaną ze sportem i tańcem.

Niebawem mają ruszyć zapisy do udziału w przedsięwzięciu o nazwie "Silver City Fitness – Bezpłatne zajęcia taneczno-ruchowe dla Seniorów". Co już o nim wiemy?

- W pewnym sensie jest to projekt szczególny, przewiduje bowiem jeszcze więcej okazji do integracji i podejmowania wspólnych wyzwań! 25 czerwca w Ożarowicach odbędzie się wydarzenie o nazwie "Silver Run", na które wybierzemy się razem z uczestnikami naszego nowego projektu - opowiadają przedstawiciele TSO.

"Silver Run" to sportowo-rekreacyjna impreza dedykowana seniorom. Podczas jej edycji w 2021 roku na gości czekały marsze nordic walking, ale także konkursy i koncerty. Chętni mogli również skorzystać z bezpłatnych badań. Wydarzenie cieszyło się niemałą popularnością.

- Bez obaw! W ramach "Silver City Fitness" zapewnimy pełne przygotowanie do tego biegu, a same trasy będą krótkie i zdecydowanie rekreacyjne! - zapewniają organizatorzy projektu.

Na zainteresowanych czeka 45 miejsc. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Województwa Śląskiego.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon