Skorzystaj z bezpłatnej mammografii w Tarnowskich Górach i upewnij się, że jesteś zdrowa

Do naszego miasta znów zawita specjalny pojazd, gdzie panie mogą wykonać nieodpłatne badania. Warto już dziś się na nie zapisać.

Tarnowskie gory mammografia

Mammografia w Tarnowskich Górach

Profilaktyka to podstawa dbania o siebie i swój organizm. Dzięki niej mamy szansę wykryć zagrożenie odpowiednio szybko, ale także upewnić się, że wszystko jest w porządku. Z badań warto korzystać, zwłaszcza jeśli nic nas to nie kosztuje. Taka okazja nadarzy się w Tarnowskich Górach już za nieco ponad miesiąc.

Na rynku spotkamy mammobus, czyli specjalny pojazd, gdzie wykonywana jest mammografia. Mogą się na nią bezpłatnie umówić panie z roczników: 1950–1979. Przysługuje nieodpłatnie co dwa lata pacjentkom w wieku od 45 do 74 lat.

- Gwarantujemy w naszej placówce: wykonanie badania przy użyciu cyfrowego mammografu, opis zdjęć przez lekarzy z Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, dostarczenie wyniku mammografii, zgodnie z Pani życzeniem, listem poleconym albo pocztą elektroniczną, w razie konieczności zapewnienie profesjonalnej opieki i dalszych niezbędnych badań w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach - zapewniają medycy.

Mammobus przyjedzie do Tarnowskich Gór za nieco ponad miesiąc. Badania będą wykonywane na rynku w dniach:

  • 1, 2, 5 sierpnia, godz.: 8:30-15:30
  • 6, 7, 8 sierpnia, godz.: 10:00-17:00

Na mammografię zapiszemy się dzwoniąc pod numer 32 278 98 96, od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-15:00. Warto mieć pod ręką PESEL oraz własny numer telefonu. Co wziąć z sobą na badanie? Należy przygotować dowód osobisty oraz zdjęcia czy wynik z poprzedniej mammografii (jeżeli była wykonana poza NIO Gliwice).

Badania mammograficzne w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Silna, piękna, przebadana. Co musisz wiedzieć, by zadbać o swoje zdrowie w Dniu Różowej Wstążki?

Autor: Urszula Gołkowska

15/10/2021

Szpital tarnowskie gory

Może Cię zainteresować:

Medycy z Tarnowskich Gór uratowali pacjentkę. Usunęli 19-kilogramowy guz

Autor: Urszula Gołkowska

24/06/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon