Slow. Kreatywna Kofeina została otwarta. Kawiarnia w nowej lokalizacji wprowadziła kilka zmian [ZDJĘCIA]

Po ponad dwóch miesiącach Slow. Kreatywna Kofeina otwarła się ponownie. Kawiarnia w nowej odsłonie została przeniesiona kilkadziesiąt metrów dalej, nadal mieści się przy ulicy Piastowskiej. O godzinie 12.00 przed lokalem ustawiła się długa kolejka.

Slow zostało otwarte przy ulicy Piastowskiej

W środę, 5 kwietnia o godzinie 12.00 otwarte zostały drzwi Slow. Kreatywnej Kofeiny. Kawiarnia została przeniesiona do lokalizacji przy ulicy Piastowskiej 16 - przy Placu Wolności. Nowy lokal przez ponad dwa miesiące przechodził gruntowny remont.

W efekcie kawiarnia została urządzona w nowoczesnym stylu, lokal został optycznie powiększony dzięki przeszkolonej frontowej ścianie oraz jasnych kolorach wnętrza. Na ścianach Slow zawisły wielkoformatowe obrazy, z których część została namalowana przez lokalną artystkę. Obecnie w kawiarni pomieści się ponad dwadzieścia osób.

Slow w nowej odsłonie poprowadzą Aleksandra Broniec oraz Barbara Bursig-Okońska. Lokal jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 19.00 oraz w soboty i niedziele od 10.00 do 20.00. Zgodnie z zapowiedzią za kilka tygodni w Slow zostaną zorganizowane wieczorki filmowe oraz inne tematyczne wydarzenia.

Nowości w kawiarni Slow. Kreatywna Kofeina

Zgodnie z zapowiedzią nowe właścicielki wprowadziły do lokalu kilka nowości. Przede wszystkim menu śniadaniowe zostanie wzbogacone o nowe pozycje. W witrynie w godzinach porannych od maja będzie można zakupić granolę z jogurtem, kanapki oraz sałatki.

Oprócz tego, tak jak w poprzedniej lokalizacji można napić się kawy w kilku rodzajach, herbaty i czekolady. W witrynie wystawiono ciasto, w dniu otwarcia były to: marchewkowe, 3Bit, sernik z białą czekoladą i malinami, toffee chrupka, tarta pistacjowa, red velvet oraz tartaletki i eklerki.

Tarnowskie góry slow kreatywna kofeina

Może Cię zainteresować:

Kreatywna Kofeina zmienia datę otwarcia. Kiedy napijemy się tam kawy?

Autor: Urszula Gołkowska

30/03/2023

Slow już wkrótce otworzy się w nowej lokalizacji

Może Cię zainteresować:

Kawiarnia Slow. Kreatywna Kofeina zostanie otwarta za kilka dni. Poprowadzą ją nowe właścicielki

Autor: Martyna Urban

27/03/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon