Tarnogórzanie nie zawiedli. Skarpetkowa akcja zakończona sukcesem!

Znamy już "wyniki" tegorocznej odsłony przedświątecznej zbiórki na rzecz osób bezdomnych. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców koniec roku będzie radośniejszych dla wielu potrzebujących.

MOPS Tarnowskie Góry
Tarnowskie góry zbiórka skarpet

Wesoła Świąteczna Skarpetka 2022

Za nami trzecia odsłona bożonarodzeniowej inicjatywy, której celem jest pomoc potrzebującym. Poprzednie edycje cieszyły się niemałym zainteresowaniem i wsparciem mieszkańców. W ramach akcji na terenie naszego miasta zbierano to, czego zimą szczególnie potrzeba - czapki, rękawice czy ciepłe skarpety. I tym razem tarnogórzanie okazali wsparcie. Wczoraj, 28 grudnia, małe prezenty trafiły do tarnogórskiego Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn.

Jak podają organizatorzy przedsięwzięcia, w tym roku do wyznaczonych punktów dostarczono 198 par skarpet, 9 szalików, 18 czapek i 21 par rękawiczek.

- Zebrane rzeczy ogrzeją zarówno osoby przebywające w naszym Schronisku, jak i pozostałe osoby bezdomne znajdujące się na terenie gminy Tarnowskie Góry. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy - cieszą się pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowskich Górach.
MOPS Tarnowskie Góry
Koncert charytatywny tarnowskie góry

Może Cię zainteresować:

Charytatywny koncert w Tarnowskich Górach. Wystąpi Łukasz Zagrobelny

Autor: Urszula Gołkowska

28/12/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon