Tarnowskie Góry mają swój lokal z planszówkami. Imbir i miód zaprasza

W herbaciarni w naszym mieście można nie tylko wypić pyszny napój i zamówić ciasto. Od tego sezonu znajdziemy tam również gry planszowe oraz inne umilacze czasu.

Planszówki w Tarnowskich Górach

Co prawda naszym mieście wciąż brakuje miejsca w całości dedykowanego miłośnikom gier, ale jeden z lokali postanowił choć częściowo odpowiedzieć na tę potrzebę. Z pewnością wiele osób kojarzy herbaciarnię Imbir i miód. Nie każdy jednak wie, że w lokalu znajdziemy nowe atrakcje. Pojawił się tam specjalny stojak, a na nim gry planszowe. Na gości czekają Scrabble, Tajniacy, szachy oraz karty. Dodatkowo skorzystać można z kolorowanek dla dzieci i dorosłych razem z kredkami.

- Mamy nadzieję, że pomogą Wam odpocząć od czasu przed ekranem, umilić samotne chwile relaksu przy herbacie, randki, spotkania z przyjaciółmi, rodziną... Częstujcie się - zapraszają właściciele herbaciarni.

Imbir i miód znajdziemy w Tarnowskich Górach przy ulicy Gliwickiej 1 (wejście od strony podcieni oraz przez ogródek letni od ulicy Ratuszowej). Lokal jest otwarty w następujących godzinach:

  • poniedziałek - sobota: 10:00 - 20:00
  • środa: zamknięte
  • niedziela: 11:00 - 20:00
Imbir i miod tarnowskie gory

Może Cię zainteresować:

Imbir i miód, czyli opowieści o tarnogórskiej herbaciarni

Autor: Urszula Gołkowska

17/10/2020

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon