Tarnowskie Góry zapraszają do wspólnego świętowania w ramach Wigilii dla Samotnych i Potrzebujących

Jak co roku Urząd Miasta we współpracy z lokalnymi organizacjami przygotowuje przedświąteczne spotkanie dla osób, które nie zawsze mają z kim spędzić ten wyjątkowy czas. Poszukiwani są chętni do pomocy.

UM Tarnowskie Góry
Tarnowskie gory wigilia dla potrzebujacych

Wigilia dla Samotnych w Tarnowskich Górach

W miastach ruszyły przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Niestety nie dla wszystkich będą one równie radosne. By choć trochę weprzeć osoby samotne i potrzebujące, w gminach odbywają się otwarte spotkania przy opłatku oraz poczęstunku. Nie inaczej będzie w Tarnowskich Górach.

- Już po raz piąty, wspólnie z MOPS-em, Caritas parafii Piotra i Pawła oraz tarnogórskimi restauratorami zapraszamy do udziału i pomocy w organizacji Wigilii dla Osób Samotnych i Potrzebujących - zapowiadają urzędnicy.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 20 grudnia. Rozpocznie się o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 9 (budynek B, przy ul. Jana III Sobieskiego 5). Koordynatorzy zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się w pomoc przy organizacji spotkania na przykład poprzez wsparcie rzeczowe. Zainteresowani mogą zgłaszać się w Wydziale Kultury, Turystyki i Promocji Miasta (parter ratusza) oraz dzwoniąc pod numery telefonu: 32 39 33 831, 32 39 33 847.

Mops zbiorka skarpetki

Może Cię zainteresować:

Akcja Wesoła Świąteczna Skarpeta - czas start! Tarnogórska zbiórka już ruszyła

Autor: Urszula Gołkowska

27/11/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon