Utwór Agnieszki Chylińskiej "Kiedyś do Ciebie wrócę" przebojem roku. Teledysk zrealizowało AG Studio

Utwór "Kiedyś do Ciebie wrócę" Agnieszki Chylińskiej został wybrany przez słuchaczy radia RMF FM przebojem roku 2022. Klip do piosenki został nakręcony w Bytomiu, a jego realizacji podjął się dom produkcyjny AG Studio z Tarnowskich Gór.

AG STUDIO - mat. prasowe
Chylińska

Jak co roku radio RMF FM zorganizowało głosowanie na najlepsze utwory roku 2022. Słuchacze w plebiscycie wybierali spośród 100 propozycji swój ulubiony kawałek. 1 stycznia w mediach społecznościowych Agnieszka Chylińska pochwaliła się wynikiem głosowania.

- KOCHANI! Mamy najlepszą wiadomość dzisiejszego dnia. Udało się! Utwór "Kiedyś do Ciebie wrócę" został przebojem roku 2022 RMF FM - poinformowała wokalistka.

Tuż za utworem Agnieszki Chylińskiej uplasowała się sanah z śpiewanym wierszem Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy", a na trzecim miejscu znalazł się utwór "To co masz Ty!" Dawida Podsiadły. W top 10 najlepszych utworów znalazło się aż siedmiu polskich wokalistów i wokalistek.

Utwór "Kiedyś do Ciebie wrócę" opublikowany w lipcu 2022 roku był zapowiedzią najnowszego albumu Chylińskiej "Never Ending Sorry", której premiera odbyła się pod koniec października. Przypomnijmy, że ostatnia płyta wokalistki ukazała się w 2018 roku. Album "Pink Punk" promowany był przez piosenki "Mam zły dzień" oraz "Schiza".

Kolejna współpraca AG Studio z Agnieszką Chylińską

Teledysk do utworu "Kiedyś do Ciebie wrócę" był czwartą współpracą domu produkcyjnego Adama Gawendy z wokalistką. W 2017 roku AG Studio nakręciło klip do piosenki "Królowa Łez", za który otrzymało nagrodę główną Eski Music Awards. Jak nawiązała się ich współpraca?

- Wydaje mi się, że był to przypadek. Ktoś szepnął o nas managerce Agnieszki – Joannie i sytuacja rozwinęła się sama. Artystka potrzebowała dosyć szybko zrealizować teledysk do nowego singla i mieliśmy akurat moce przerobowe, żeby tego dokonać. Myślę, że efekt finalny był pretekstem do tego, żeby kontynuować współpracę w kolejnych latach - wyjaśnił w wywiadzie dla naszego portalu Ślązag Adam Gawenda.

AG Studio zostało docenione już w 2014 roku, kiedy to za teledysk do piosenki Mroza "Nic do stracenia" otrzymało nagrodę główną Eska MUSIC Awards 2014 za najlepszy klip roku.

Agnieszka Chylińska nowa płyta

Może Cię zainteresować:

Kolejny sukces tarnogórskiego studia filmowego. AG Studio nakręciło teledysk dla Agnieszki Chylińskiej

Autor: Martyna Urban

18/09/2022

Chatka Baby Jagi w filmie

Może Cię zainteresować:

W "Chatce Baby Jagi" rozdano szczęśliwy los na loterię. AG Studio realizuje kolejną produkcję

Autor: Martyna Urban

07/06/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon