W Tarnowskich Górach chce otworzyć się nowa restauracja. Powstaje przy ulicy Zamkowej [GALERIA]

W naszym mieście do otwarcia przygotowuje się jeszcze jeden lokal. Zamierza pozycjonować się jako miejsce serwujące zdrowe dania w eleganckiej odsłonie. Już teraz można tam zamówić lunch z dowozem.

Fitalia w Tarnowskich Górach

Przy ulicy Zamkowej 6 nowa restauracja ma niebawem oficjalnie przywitać gości. Lokal stawia na komunikację w zdrowym stylu. Aktualnie przyjmuje zamówienia z dowozem. Serwuje sałatki, tortille i smoothy. Jednak w nieodległej przyszłości właściciele planują zaprosić mieszkańców do lokalu.

- Jakiś czas temu robiliśmy degustację zamkniętą. Pracujemy nad menu już bardzo długo i testujemy niezliczone ilości rzeczy. Wyzwanie, jakie sobie postawiliśmy, to klimat, szybkość obsługi, zdrowie, niepowtarzalny smak oraz eliminacja glutenu i cukru. Wszystko po to, by wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom - poinformowali przedstawiciele restauracji.

Zdradzili także elementy wystroju swojej sali. Można podejrzeć je w powyższej galerii zdjęć. Warto wspomnieć, że niedawno swoje drzwi otworzył także inny lokal - L'amore Bakery. Serwuje włoskie śniadanie i kulinarne specjały.

Włoska piekarnia L’amore Bakery w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

W Tarnowskich Górach otwiera się włoska piekarnia. Co zjemy w L’amore Bakery? [GALERIA]

Autor: Urszula Gołkowska

21/05/2024

Tarnowskie gory bistro czy kapusty

Może Cię zainteresować:

Tarnowskie Góry już dziś w Kuchennych Rewolucjach. Zobaczymy przemianę Bistra Czy Kapusty...?

Autor: Urszula Gołkowska

16/05/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon