W Tarnowskich Górach i Zbrosławicach ruszają zdjęcia do filmu. Statyści poszukiwani!

W powiecie tarnogórskim niebawem rozpocznie się kręcenie zdjęć do filmu kryminalnego "Diabeł". Główną rolę zagra Eryk Lubos. Agencja aktorska zaangażuje osoby chętne do udziału w projekcie.

Urszula Gołkowska
Tarnowskie Góry film stażyści 2023

Tarnowskie Góry szukają statystów

W lutym nasze miasto i jego okolice zamienią się w plan filmowy. Powstanie tutaj produkcja, którą jeszcze w tym roku zobaczymy w kinach. Agencja aktorska Sceneria zaprasza do włączenia się w projekt w roli statystów. Kto może się zgłosić?

Potrzebni są mężczyźni i kobiety od 16 do 80 lat, a szczególnie panowie w wieku 40+. Zdjęcia realizowane będą w lutym w Tarnowskich Górach oraz w Kamieńcu (gmina Zbrosławice). Dokładne szczegóły z zaproszeniem na konkretne dni zostaną przekazane telefonicznie. Doświadczenie nie jest wymagane. Koordynatorzy zapewniają wynagrodzenie, a także ciepłe posiłki i napoje.

Osoby zainteresowane poznaniem pracy na planie filmowym mogą już aplikować. Jak to zrobić? Należy wysłać zgłoszenie na adres: film@sceneria.com.pl z tytułem BAZA. W treści trzeba podać swoje imię, nazwisko, wiek, miejscowość, numer telefonu i dołączyć aktualne zdjęcie twarzy oraz sylwetki. Można także zadzwoń pod numer: 537 737 157.

Podróż w czasie w centrum Tarnowskich Gór. Nasze miasto jako plan filmowy "Dziennika z wycieczki do Budapesztu"

Miasto Gwarków jako plan filmowy

O tej produkcji mówiło się już wcześniej, ale przed nami dopiero początek prawdziwych emocji. Od lutego miejscowości naszego powiatu staną się plenerami dla filmu kryminalnego "Diabeł". Zagra w nim tarnogórski aktor Eryk Lubos. Artysta znany jest między innym z roli "Pluskwy" w serialu "Ojciec Mateusz". Grał także w "Drogówce", "Ślepnąc od świateł" czy "Psach 3".

Ekipę filmową będzie można spotkać nie tylko w centrum Tarnowskich Gór. Pojawi się również w Reptach Śląskich, Kamieńcu czy przy Zalewie Nakło-Chechło. Efekt końcowy ma ukazać się jeszcze w tym roku. Premierę zaplanowano na jesień 2023. Więcej informacji w poniższym artykule.

Tarnowskie Góry

Może Cię zainteresować:

Tarnowskie Góry staną się planem filmowym. W mieście zostanie nakręcony film "Diabeł"

Autor: Martyna Urban

24/01/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon