W Tarnowskich Górach wakacje na sportowo. Mieszkańcy mogą bezpłatnie skorzystać z hali

Rozpoczyna się letnia akcja zachęcająca do aktywności fizycznej. Przez dwa miesiące mieszkańcy Tarnowskich Gór mogą bez opłaty poćwiczyć na terenie sportowej infrastruktury. Przyjmowana jest także wcześniejsza rezerwacji boiska.

Park Wodny Tarnowskie Góry
Hala sportowa tarnowskie gory

Aktywne Tarnowskie Góry

Pod taką nazwą odbywa się inicjatywa, w ramach której hala sportowa przy Parku Wodnym jest udostępniania nieodpłatnie. Czas ruszać do ćwiczeń. Z akcji mogą skorzystać mieszkańcy Tarnowskich Gór. To okazja do zadbania o kondycję i spędzenia czasu ze znajomymi w ciekawy sposób. Na arenę główną można się udać od poniedziałku do piątku w godzinach: 15:00-17:00. Akcja rozpocznie się 1 lipca i potrwa aż do 31 sierpnia.

- Oznacza to, że w tych godzinach możecie grać m.in. w koszykówkę, siatkówkę lub badmintona całkowicie za darmo. Jednakże przed wejściem na arenę należy okazać dokument potwierdzający zameldowanie w Tarnowskich Górach - informują opiekunowie obiektu.

Główna arena może zostać podzielona na trzy mniejsze boiska. Dzięki temu z infrastruktury ma szansę skorzystać więcej osób. Przyjmowane są wcześniejsze rezerwacje. Dokonamy ich osobiście w w Biurze Obsługi Klienta Hali Sportowej lub telefonicznie (32 393 39 31). Warto pamiętać, że dodatkowo płatne jest wypożyczenie sprzętu sportowego.

Tarnowskie gory rower

Może Cię zainteresować:

Tarnowskie Góry rzucają poważne wyzwanie rowerzystom. Do zgarnięcia nagrody

Autor: Urszula Gołkowska

25/06/2024

Jubileusz UKS Unia Strzybnica

Może Cię zainteresować:

Wielkie święto UKS Unia Strzybnica. Klub z Tarnowskich Gór obchodził 100. rocznicę

Autor: Urszula Gołkowska

17/06/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon