Walentynki w Tarnowskich Górach. Na rynku stanęło wielkie serce i czeka na zdjęcia mieszkańców

14 lutego coraz bliżej. W przestrzeni miejskiej widać już pierwsze przygotowania do święta zakochanych. Dużą i świecąca dekorację spotkamy na samym rynku.

UM Tarnowskie Góry
Tarnowskie gory walentynki 2024

Walentynki 2024 w Tarnowskich Górach

Co roku centrum miasta przygotowuje się wizualnie do celebrowania tego wyjątkowego dnia. 14 lutego na rynku można na przykład poczęstować się balonikiem w kształcie serca.

Zakochaj się w Tarnowskich Górach, czyli jak wyglądają Walentynki w Mieście Gwarków?

Tym razem Urząd Miasta zadbał o odpowiedni klimat z wyprzedzeniem. Na rynku możemy już zobaczyć dużą instalację w kształcie serca. Po zmroku widać ją równie dobrze. Z sercem można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie jeszcze przez tydzień - ozdoba pozostanie tam do 15 lutego. Z okazji zbliżających się Walentynek Urząd Miasta ogłosił tematyczny konkurs. Wiąże się on także z ozdobnym sercem. Każdy chętny może spróbować swoich sił w fotograficznym wyzwaniu. Co trzeba wykonać?

  1. Robimy sobie zdjęcie na tle tarnogórskiego serca.
  2. Publikujemy fotografię na Instagramie z hasztagiem #ilovetg.
  3. Czekamy na wyniki.

Dla autorów najlepszych fotografii organizatorzy przygotują specjalne upominki. Będą to pakiety tarnogórskich gadżetów. Warto przypomnieć, że jeszcze przed 14 lutym w naszym mieście odbędzie się walentynkowa wycieczka. Organizuje ją Stowarzyszenie Wrazidlok. Uczestnicy ze swoimi ukochanymi osobami lub przyjaciółmi odwiedzą romantyczne zakątki Tarnowskich Gór. Więcej informacji o wydarzeniu poniżej.

Walentynki 2024 tarnowskie gory

Może Cię zainteresować:

Walentynki w autobusie. Wrazidloki zapraszają na objazdową rajzę dla zakochanych

Autor: Urszula Gołkowska

30/01/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon