Wyjątkowy gest tarnogórskich uczniów i mieszkańców. Do szpitala trafiło kilkadziesiąt maskotek

Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy w Tarnowskich Górach przyjął przedświąteczny prezent. Trafi on do małych pacjentów.

WSP
Wsp mikołajki 2022

Wczoraj, 6 grudnia, wiele maluchów cieszyło się z mniejszych czy większych podarunków od św. Mikołaja. Dzięki zaangażowaniu i wrażliwości mieszkańców naszego miasta uśmiech pojawił się także na twarzach dzieci przebywających w tym wyjątkowym czasie w szpitalu. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnowskich Górach: uczniowie, rodzice, pedagodzy i pozostali pracownicy, przy pomocy mieszkańców Osady Jana, zebrali niemało niespodzianek. Na Oddział Pediatryczny trafiło 40 biedronkowych maskotek oraz książeczki.

- Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję Rodzicom, Radzie Dzielnicy Osada Jana, ale przede wszystkim Uczniom. Pani Marcelinie, Agacie i Agnieszce za koordynację i ogromne zaangażowanie! - cieszą się medycy.

To nie pierwszy raz, kiedy Osada Jana odwiedza tarnogórski szpital ze świątecznymi podarunkami. Akcja trwa już od dwóch lat. O poprzedniej edycji i innych podobnych inicjatywach można przeczytać w poniższym artykule.

Delegacja II LO im. Staszica w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Święta w tarnogórskim szpitalu. Kartki, prezenty i życzenia od mieszkańców dla pacjentów i personelu

Autor: Urszula Gołkowska

28/12/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon